02. sept.

Ülekooliline spordipäev

08. sept.

7. vabariiklikud tuletõrjevõistlused Türil

12. sept

Seenenäitus

13.sept.

Spordinädal - ühisliikumine ümber Orissaare

14. sept.

Spordinädal - 5. ja 9. klassi seiklusmäng Maasilinnal

15. sept.

Spordinädal - külas 3D treener Jaak Rudov

16. sept.

Spordinädal – liikumisvahetunnid

19. sept.

Sügisandide näitus

22. sept.

EKSK jalgpalliturniir 6.-9. klass Salmel

23. sept.

Algklasside õppereis Harjumaale (KIK-projekt)

27. sept.

Etluskonkurss D. Vaarandi 100 Kuressaare G-s

29. - 30.sept.

Gümnaasiumiastme loodus-reaalsuuna õpilaste õppereis

Sagadisse

04. okt.

Maakonna teatekross Kärlal

05. okt.

Õpetajate päev

11. okt.

Tipa - Tapa jalgpalliturniir 1.- 5. kl P Valjalas

12. okt

Õpioskuste võistluse piirkonnavoor

15.- 23. okt.

Osalemine üleeuroopalisel programmeerimisnädalal Code Week

21. okt.

OG 70. sünnipäeva tähistamine

31.okt.

Keemiavõistlus „Kolb“ lõppvoor Nõo reaalgümnaasiumis

03. nov.

Merekultuuriaasta laulud 1. ja 4. klassile

07. nov.

Rahvastepallivõistlused 4. – 5. kl

08. nov.

Maakonna põhikoolide võistlusmäng „Koolivikker 2016“ Leisis

10. nov.

Merekultuuriaasta laulud 2. ja 3. klassile

11. nov.

Rahatarkuse tund 9. ja 12 klassi õpilastele

16. nov.

Noorte infomess „Tuleviku kompass“ 8.-9. klassile Kuressaares

16. nov

Karjääripäev gümnaasiumiastme õpilastele Tallinnas

17. nov

Noortekonverents „Lahe koolipäev“ Tallinnas

17. nov

kell 17.30.

Töötoad lapsevanematega 1.-4. klassi õpilastele

17. - 19. nov.

Noorte lauljate klassikalises stiilis konkurss-festival „Võluhääl” Orissaare Kultuurimajas

24. nov.

Ida-Saaremaa koolide 8.-9. klasside kohtumisvõistlus Orissaares

30. nov

kell 13. 30.

Eesti koolinoorte mälumängu MV Saaremaa eelvoor kultuurimajas

 

1.-2. dets.

Lugeja-päkapikud algklassides

03. dets.

Saare maakonna sisekergejõustikuvõistlused

06. dets.

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel" Kuressaare G-s

06. dets

Etenduse „Mardileib” 4.-6. klassi õpilaste ühiskülastus Tallinnas

08. dets.

Korvapall P, C-kl, MV (5.-7. kl)

10. dets.

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

10. dets.

TV 10 olümpiastarti I etapp Tartus

15. dets.

Kool jõululaat

16. dets.

Jõulumaa” Kõrkvere seltsimajas, osalevad 1.-4. klass

22. dets

Algklasside jõululõuna ja pidu

22. dets

5.-12. klassi jõulupidu

10. jaan

Loeng „Persoonibränd“ – külas Janar Juhkov 7.-12. klassi õpilastele

19. jaan.

1.-3. kl sisejalgpall MV Salmel

20. jaan.

Korvpall B- klass Kuressaare Gümnaasiumis

13.-14. jaan.

Üleriigiline põhikoolide luulefestival „Tuulelapsed“ Jõgeval

16.- 20. jaan

Nutiviktoriin 1.-4. klass

21. jaan.

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

24. jaan.

XII noorte LTP I eelproov LAKidele Kuressaares

23.-26. jaan.

Kooli talendinädal

25. jaan.

3X3 korvpalliturniir 1.-7. klass P

26. jaan

HJ ja noorsootöötajate metoodikapäev Orissaares

27. jaan.

Võrkpall 10.-12. kl P + T

27. jaan.

Hansenist Tammsaareni“ Albu Põhikoolis

27. jaan

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor

28. jaan.

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

30. jaan.

Emakeele olümpiaadi piirkonnavoor

1.veebr.

Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5. kl P Leisis

2. veebr.

XII noorte LTP I eelproov NEKidele Orissaares

2. veebr

Maakonna etlejate konkurss Kuressaares

3. veebr.

Rahvastepall (1.-3. kl.) Kuressaare Spordihoones

4. veebr.

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

7. veebr.

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

14. veebr.

Kooli sõbrapäev

?

LR suuna õppereis Tartu ja Tõravere

15. veebr

Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

21. veebr.

Kõnekonkurss KTG- s

22. veebr.

Maakondlik spordimälumäng

23. veebr.

Vabariigi aastapäeva aktus

03. märts

Võrkpall 4.-6. kl P + T Kuressaares

04. märts

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

08. märts

Maakoolide võrkpalliturniir T Lümandas

11. märts

Sisekergejõustiku võistlused D-klass

11. märts

Majandusolümpiaadi piirkonnavoor

13.-16. märts

Nutiviktoriin 1.-4. klass

14. märts

Emakeelepäev

16. märts

Matemaatika võistlusmäng KÄNGURU

16. märts

Võrkpalliturniir 7.-9. kl P, T

17.märts

Kooli näitemängupäev

10. aprill

XII noorte LTP II eelproov NEKidele Orissaares

10. aprill

Tähekese ja Hea Lapse e-viktoriini finaal 2.-4. klassidele NB! Ainult elektrooniline!

11. aprill

Maakonna põhikoolide näitemängupäev

13. aprill

Abiturientide ball

19. aprill

Maakonna algklasside näitemängupäev Kuressaares

20. aprill

Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5. kl P FINAAL Orissaares

20. aprill

Jüriöö jooks

21. aprill

12.klassi viimase koolikella aktus 4. tund

22. aprill

Koolinoorte moekonkurss LOOK KOOL 2017

24. aprill

Raamatu ja roosi päev

25. aprill

XII noorte LTP II eelproov LAKidele

26. aprill

Kevadkross Kärlal

03. mai

Põhikoolide jalgpall 6.-7. kl P, T, M Lümandas

0.4 mai

Heategevus teatejooks Kuressaares

17. mai

Maakonna koolide kergejõustiku MV B, C

25. mai

Maakonna koolinoorte MV, D-klass Tornimäel

25.-26. mai

KEAT

1. juuni

Direktorite vastuvõtt

1. -2. juuni

Sisekaitselise eelkutseõppe laager Paikusel

06. juuni

Viimane koolipäev üleminekuklassidele

11.-18.juuni

Ruhri mängudel Saksamaal (10 õpilast)

16. juuni

9. klassi lõpuaktus

17. juuni

12. klassi lõpuaktus