Sa oled siin: Avaleht Aasta õpilane
Aasta õpilane

Aasta õpilane 2012/2013

II kooliaste - Karina Teesalu 5.klass
IIIkooliaste - Annely Kasela 9.klass
IV kooliaste - Lauri Kiirend 12.klass
Parim meessportlane - Tormi Niits 8.klass
Parim Naissportlane - Anna-Marie Nurja 8.klass
Parim huvitegevuses - Merily Porovart  12.klass

Aasta õpilane 2011/2012 

II kooliaste – Tiina Margaret Tänak 6. klass
III kooliaste – Annely Kasela 8. klass
IV kooliaste – Lauri Kiirend 11. klass
Parim meessportlane – Romet Room 8. klass
Parim naissportlane – Merily Porovart 11. klass
Parim  noormees huvitegevuses – Uku Pokk  4. klass

Aasta õpilane 2010/2011 

II kooliaste – Miina Hõbenael 6. klass
III kooliaste – Annely Kasela 7. klass
IV kooliaste – Lauri Kiirend 10. klass
Parim meessportlane – Romet Room 7. klass
Parim naissportlane – Merily Porovart 10. klass
Mitmekülgseim neiu huvitegevuses – Kristiina Maaste 8. klass
Mitmekülgseim noormees huvitegevuses – Taavi Teevet 7. klass

 Aasta õpilane 2009/2010

 Ann Kärner      I kooliastme parim õppur
Annely kasela II kooliastme parim õppur
Jan Teevet       III kooliastme parim õppur
Roosi Väli        IV kooliastme parim õppur
Jan Teevet          kooli parim huvitegevuses
Härmo Lambut  kooli parim meessportlane
Merily Porovart   kooli parim naissportlane

Aasta õpilane 2008/2009 õppeaastal

Renno Tamtik    II kooliastme parim õppur
Jan Teevet         III kooliastme parim õppur
Tauri Viil             IV kooliastme parim õppur
Merily Porovart    huvitegevuses mitmekülgseim
Kadri Villem       kooli parim naissportlane
Morten Umber    kooli parim meessportlane

Aasta õpilane 2007/2008 õppeaastal

Liisa Paiste    II kooliastme parim õppur
Jan Teevet     III kooliastme parim õppur
Jaan Sepp     IV kooliastme parim õppur
Jan Teevet     kooli parim huvitegevuses
Paula Uspenski  kooli parim naissportlane
Rogert Room       kooli parim meessportlane

Aasta õpilane 2006/2007 õppeaastal

Renno Tamtik    I kooliastme parim õppur
Lauri Kiirend    II kooliastme parim õppur
Liisbet Kakko    III kooliastme parim õppur
Tauri Viil    IV kooliastme parim õppur
Merily Porovart    kooli parim huvitegevuses
Liina Lember    kooli parim sportlane

Aasta õpilane 2005/2006 õppeaastal

Marju Lember    I kooliastme parim õppur
Hedvig Madisson    II kooliastme parim õppur
Kaisa Ling    III kooliastme parim õppur
Tauri Viil    IV kooliastme parim õppur
Paula Uspenski    Kooli parim sportlane
Liina Lember    Kooli mitmekülgseim sportlane
Tauri Viil    Kooli mitmekülgseim huvitegevuses

Aasta õpilane 2004/2005 õppeaastal

Kuldar Kukk    I kooliastme parim õppur
Reimo Ränk    II kooliastme parim õppur
Tauri Viil    III kooliastme parim õppur
Eda Kesküla    IV kooliastme parim õppur
Kadri Põri    kooli parim huvitegevuslane
Pille-Riin Toomsalu    parim naissportlane
Jaanis Hundt    parim meessportlane

Aasta õpilane 2003/2004 õppeaastal

Reimo Ränk II kooliastme parim õppur
Kaisa Ling III kooliastme parim õppur
Velle Toll III kooliastme parim õppur
Eda Kesküla    IV kooliastme parim õppur
Kristiina Muru    kooli parim huvitegevuslane
Paula Uspenski II kooliastme parim naissportlane
Timo Saabas II kooliastme parim meessportlane
Pille-Riin Toomsalu III kooliastme parim naissportlane
Sander Lopato III kooliastme parim meessportlane
Riina Paat    IV kooliastme parim naissportlane
Jaanis Hundt    IV kooliastme parim meessportlane

Aasta õpilane 2002/2003 õppeaastal

Helina Eist I kooliastme parim õppur
Kadri Villem II kooliastme parim õppur
Helen Tiitma III kooliastme parim õppur
Sirli Viil    IV kooliastme parim õppur
Sirli Viil kooli parim naissportlane
Kaupo Saabas kooli parim meessportlane

Aasta õpilane 2001/2002 õppeaastal

Reimo Ränk I kooliastme parim õppur
Riina Riisik II kooliastme parim õppur
Eda Kesküla III kooliastme parim õppur
Liis Auväärt    IV kooliastme parim õppur
Liis Auväärt    kooli parim huvitegevuslane
Pille-Riin Toomsalu I kooliastme parim sportlane
Tristan Evert II kooliastme parim sportlane
Signe Kurvits    III kooliastme parim sportlane
Sirli Viil    IV kooliastme parim sportlane

Aasta õpilane 2000/2001 õppeaastal

Janika Hiiuväin I kooliastme parim õppur
Velle Toll II kooliastme parim õppur
Eda Kesküla III kooliastme parim õppur
Liis Auväärt    IV kooliastme parim õppur
Kaie Kand kooli parim naissportlane
Jürgen Haamer kooli parim meessportlane
Anneli Kaljuste    kooli parim huvitegevuslane

Aasta õpilane 1999/2000 õppeaastal

Erik Luht I kooliastme parim õppur
Silvia Keerd II kooliastme parim õppur
Karin Auväärt III kooliastme parim õppur
Liis Auväärt    IV kooliastme parim õppur
Kaie Kand kooli parim naissportlane
Risto Tamm kooli parim meessportlane
Triinu Oll    kooli parim huvitegevuslane