News

Info nr 18-21 13. February www


Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

- maakondlikul bioloogiaolümpiaadil: Eti Ligi III koht,
juhendaja: õpetaja Margot Ansper;

- maakondlikul füüsikaolümpiaadil: Oliver Moorsoo III koht,
juhendaja: õpetaja Hilde Kurg;

- maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil: Karoliina Kaljuste II koht,
juhendaja: õpetaja Sandra Porovart.

Direktori tänu

Kooli esindamise eest

- maakondlikul bioloogiaolümpiaadil: Ragnar Kurg, Riko Robi Tamtik, Kätriin Kald, Markus Kask, Oliver Moorsoo, Andrus Peegel,
juhendaja: õpetaja Margot Ansper;

- maakondlikul füüsikaolümpiaadil: Eliis Kurvits,
juhendaja: õpetaja Hilde Kurg;

- maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil: Hedina Madisson,
j
uhendaja: õpetaja Sandra Porovart.


 

Tegevused 15. - 19. veebruar

15.02

Sõbrapäeva tähistamine

 

ÕE

16.02

Vastlapäeva tähistamine

1.-3. kl, 7. 11.- 12. kl

 

17.02

8. ja 10. kl suusareis Kuutsemäele

8. ja 10.,

1/2 12. kl

L. Laul, M. Lass

17.02.

Arvutiklassis TalTech töötoad

Erinevad kl

H. Kurg, K. Jõgi

17.02

17.00 -17.45 saalis muusikakooli õpilaskontsert

 

Martti Nõu

18.02

Saare MK koolinoorte murdmaasuusatamine Karujärvel

valik

M. Rüütel, R. Paat

19.02

Vabariigi aastapäeva aktus

koolipere

K. Koppel


 

Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

- maakondlikul bioloogiaolümpiaadil: Eti Ligi III koht,
juhendaja: õpetaja Margot Ansper;

- maakondlikul füüsikaolümpiaadil: Oliver Moorsoo III koht,
juhendaja: õpetaja Hilde Kurg;

- maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil: Karoliina Kaljuste II koht,
juhendaja: õpetaja Sandra Porovart.

Direktori tänu

Kooli esindamise eest

- maakondlikul bioloogiaolümpiaadil: Ragnar Kurg, Riko Robi Tamtik, Kätriin Kald, Markus Kask, Oliver Moorsoo, Andrus Peegel,
juhendaja: õpetaja Margot Ansper;

- maakondlikul füüsikaolümpiaadil: Eliis Kurvits,
juhendaja: õpetaja Hilde Kurg;

- maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil: Hedina Madisson,
j
uhendaja: õpetaja Sandra Porovart.


 

Tegevused 15. - 19. veebruar


 

15.02

Sõbrapäeva tähistamine

 

ÕE

16.02

Vastlapäeva tähistamine

1.-3. kl, 7. 11.- 12. kl

 

17.02

8. ja 10. kl suusareis Kuutsemäele

8. ja 10.,

1/2 12. kl

L. Laul, M. Lass

17.02.

Arvutiklassis TalTech töötoad

Erinevad kl

H. Kurg, K. Jõgi

17.02

17.00 -17.45 saalis muusikakooli õpilaskontsert

 

Martti Nõu

18.02

Saare MK koolinoorte murdmaasuusatamine Karujärvel

valik

M. Rüütel, R. Paat

19.02

Vabariigi aastapäeva aktus

koolipere

K. Koppel