Uudised

Info 3-19 17. september www


Direktori kiitused

Kooli eduka esindamise eest vabariiklikul koolinoorte tuletõrjespordimängudel

8. klassi võistkonnale, kes saavutas 1. koha 8. klasside arvestuses:

Riko Robi Tamtik, Lissel Lee Tamtik, Juho Jakob Sünter, Tormi Joonatan Metsla, Kaur Kurg, Kätriin Kald;

11. klassi võistkonnale, kes saavutas 2. koha 11. klasside arvestuses:

Sandra Stahhiv, Joonatan Johanson, Johanna Nõukas, Gendro Peet, Margarita Kula, Oliver Moorsoo.

Juhendaja: Orissaare Päästekomando pealik Peeter Rumm

Direktori tänu

Kooli esindamise eest vabariiklikul koolinoorte tuletõrjespordimängudel

4. klassi võistkonnale:

Meele Kelder, Eva-Kätliin Leidas, Arabella Peedu, Erika Viil, Oskar Joosep Metsla, Andero Niits, Martti Suurna, Uku Rüütel.

Juhendaja: Orissaare Päästekomando pealik Peeter Rumm

 

16.-20.09

KOOLIKATSED

 

16.-19. 09

10. klassi koolikatsed

10. ja 12. klass

19.09

EKSL jalgpall 6.-9. klass

Poisid

19.09

Maailmakoristuse päev 5.-6. tund

5. ja 6. klass

20.09

5. klassi koolikatsed kell 14.30

5. ja 9. klass

 

23.-27.09

LIIKUMISNÄDAL

 

23. 09

Spordipäev 2.-4. tund algklassid; 5.-7. tund 5.-12. kl

 

24.09

7.kl tasemetöö loodusõpetus 2-3. tund

 

24.09

1.-4. kl Saiklas projektõpe

 

25.09

Lasteaia spordipäev (3.-4.tund)

8. klass

25.09

2.-3. klass Saiklas projektõpe

 

25.09

Õpioskuste olümpiaad

6.kl võistkond

25. 09

Jalgpallipäev peale 6. tundi

alates 7. klassist

26.09

Sporditeadmiste teatejooks suurel vahetunnil

 

27. 09

5. klassi õppereis Koguva muuseumisse

5. klass

27.09 kell 18.00

Tsirkuse etendus kultuurimajas Pilet 6.-ja 8.-

 

27. 09

U16 võistkond Orissaare Spordikoolis rahvusvahelisel turniiril

8. klassi poisid/ 8. klass pealtvaatajad

 

 

 

Direktori kiitused

Kooli eduka esindamise eest vabariiklikul koolinoorte tuletõrjespordimängudel

8. klassi võistkonnale, kes saavutas 1. koha 8. klasside arvestuses:

Riko Robi Tamtik, Lissel Lee Tamtik, Juho Jakob Sünter, Tormi Joonatan Metsla, Kaur Kurg, Kätriin Kald;

11. klassi võistkonnale, kes saavutas 2. koha 11. klasside arvestuses:

Sandra Stahhiv, Joonatan Johanson, Johanna Nõukas, Gendro Peet, Margarita Kula, Oliver Moorsoo.

Juhendaja: Orissaare Päästekomando pealik Peeter Rumm

Direktori tänu

Kooli esindamise eest vabariiklikul koolinoorte tuletõrjespordimängudel

4. klassi võistkonnale:

Meele Kelder, Eva-Kätliin Leidas, Arabella Peedu, Erika Viil, Oskar Joosep Metsla, Andero Niits, Martti Suurna, Uku Rüütel.

Juhendaja: Orissaare Päästekomando

pealik Peeter Rumm

 

 

 

 

16.-20.09

KOOLIKATSED

 

16.-19. 09

10. klassi koolikatsed

10. ja 12. klass

19.09

EKSL jalgpall 6.-9. klass

Poisid

19.09

Maailmakoristuse päev 5.-6. tund

5. ja 6. klass

20.09

5. klassi koolikatsed kell 14.30

5. ja 9. klass

 

23.-27.09

LIIKUMISNÄDAL

 

23. 09

Spordipäev 2.-4. tund algklassid; 5.-7. tund 5.-12. kl

 

24.09

7.kl tasemetöö loodusõpetus 2-3. tund

 

24.09

1.-4. kl Saiklas projektõpe

 

25.09

Lasteaia spordipäev (3.-4.tund)

8. klass

25.09

2.-3. klass Saiklas projektõpe

 

25.09

Õpioskuste olümpiaad

6.kl võistkond

25. 09

Jalgpallipäev peale 6. tundi

alates 7. klassist

26.09

Sporditeadmiste teatejooks suurel vahetunnil

 

27. 09

5. klassi õppereis Koguva muuseumisse

5. klass

27.09 kell 18.00

Tsirkuse etendus kultuurimajas Pilet 6.-ja 8.-

 

27. 09

U16 võistkond Orissaare Spordikoolis rahvusvahelisel turniiril

8. klassi poisid/ 8. klass pealtvaatajad