Uudised

Info nr 10-19 11. november www


Direkrtori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

1) maakonna põhikoolide võistlusmängul „Koolivikker” :
III koht - Sandra Stahhiv, Eliis Kurvits, Karolina Nõu, Lissel Lee Tamtik, Ardi Kald, Olev Mattias Sünter, Karoliine Kaljuste, Sandra Leht, Madis Mägi.
7. - 9. kl „Kunstivikker”: I koht - Eliis Kurvits, Karolina Nõu.
Juhendajad: Mare Noot, Katrin Vaher.

2) maakonna 4. - 5. klasside rahvastepalli võistlusel:
III koht-  Oskar Joosep Metsla, Andero Niits, Uku Rüütel, Robin Kahest, Caspar Hartõkainen, Madis Mägi, Kristean Steinberg-Elstrok. Juhendajad: Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

Direktori tänu Kooli esindamise eest maakonna 4. - 5. klasside rahvastepalli võistlusel:
Mirabel Kaarna, Marleen Suurna, Karolin Kuuder, Nenna Mahlak, Caroly Hints, Simona Rüütel, Meele Kelder, Arabella Peedu.
Juhendajad: Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

 

11.- 15. 11

 

 

13.11

Noorte infomess Tuleviku kompass Kuressaares , esindavad gümnasistid

osalevad 8. ja 9. klass

12.11

Tartu Tähetorni korraldatud töötoad

4. kl; 12. kl

12.11

TalTech Kuressaares 20 õpilast

11 kl + 8.- 10. kl valik

14.11

Rajaleidja meeskond koolis

 

14.11

10. klassi koolikohvik

koolipere

14.11

Järvamaa haridusjuhid kooli külastamas kell 12.00 - 13.00

 

14.11

Rahvastepall 1.-3. klass Kuressaares

1.- 3. kl T + P

15.11

Külas Sass Henno "Asjad, millest täiskasvanud rääkida ei julge" 4. tund kogu koolipere, 5. tund alates 5. klassist kõik, sh lapsevanemad

4.- 6. tund

18.- 22.11

 

 

20.11

Tipa-Tapa jalgpall 1.-5. kl T ja P

1-5 kl T ja P

21.11

11. klassi koolikohvik

koolipere

22.11

3. kl - klassiõhtu

3.kl

22.11

I trimestri lõpp

 

 

Direkrtori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

1) maakonna põhikoolide võistlusmängul „Koolivikker” :
III koht - Sandra Stahhiv, Eliis Kurvits, Karolina Nõu, Lissel Lee Tamtik, Ardi Kald, Olev Mattias Sünter, Karoliine Kaljuste, Sandra Leht, Madis Mägi.
7. - 9. kl „Kunstivikker”: I koht - Eliis Kurvits, Karolina Nõu.
Juhendajad: Mare Noot, Katrin Vaher.

2) maakonna 4. - 5. klasside rahvastepalli võistlusel:
III koht-  Oskar Joosep Metsla, Andero Niits, Uku Rüütel, Robin Kahest, Caspar Hartõkainen, Madis Mägi, Kristean Steinberg-Elstrok. Juhendajad: Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

Direktori tänu Kooli esindamise eest maakonna 4. - 5. klasside rahvastepalli võistlusel:
Mirabel Kaarna, Marleen Suurna, Karolin Kuuder, Nenna Mahlak, Caroly Hints, Simona Rüütel, Meele Kelder, Arabella Peedu.
Juhendajad: Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

 

 

11.- 15. 11

 

 

13.11

Noorte infomess Tuleviku kompass Kuressaares , esindavad gümnasistid

osalevad 8. ja 9. klass

12.11

Tartu Tähetorni korraldatud töötoad

4. kl; 12. kl

12.11

TalTech Kuressaares 20 õpilast

11 kl + 8.- 10. kl valik

14.11

Rajaleidja meeskond koolis

 

14.11

10. klassi koolikohvik

koolipere

14.11

Järvamaa haridusjuhid kooli külastamas kell 12.00 - 13.00

 

14.11

Rahvastepall 1.-3. klass Kuressaares

1.- 3. kl T + P

15.11

Külas Sass Henno "Asjad, millest täiskasvanud rääkida ei julge" 4. tund kogu koolipere, 5. tund alates 5. klassist kõik, sh lapsevanemad

4.- 6. tund

18.- 22.11

 

 

20.11

Tipa-Tapa jalgpall 1.-5. kl T ja P

1-5 kl T ja P

21.11

11. klassi koolikohvik

koolipere

22.11

3. kl - klassiõhtu

3.kl

22.11

I trimestri lõpp