Uudised

Info nr 11-19 18. november www


Direkrtori kiitus
Kooli eduka esindamise eest maakonna rahvastepalli võistlustel 1. - 3. klassidele:

III koht - Kätrin Kuuder, Lisell Laul, Melissa Rei, Saara Põld, Grete Kundikov, Carola Viljaste, Emily Järmut, Karolin Tüür.
Juhendajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

 

Direktori tänu
Kooli esindamise eest maakonna rahvastepalli võistlustel 1. - 3. klassidele:

Oliver Laul, Egon Kula, Henri Laidmaa, Markus Muul, Marek Koppel, Kuldar Peit, Kristo Väljaots, Saimon Särev. Juhendajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

 

18.- 22.11

 

 

20.11

Tipa - Tapa jalgpall 1.- 5. kl T ja P

1. - 5. kl T ja P

20.11

Kell 17.00 – 17.45 muusikakooli õpilaskontsert saalis

muusikakooli õpilased

21.11

11. klassi koolikohvik

koolipere

22.11

3. kl - klassiõhtu

3. kl

22.11

I trimestri lõpp

 

 

25.11- 29.11

Loodus- ja raalainete nädal

 

25.11

1. - 4. klassi tantsutund spordisaalis kell 11.40

 

25.11

8. kl õpilasprojekt Pärsama hooldekodus (3.- 4. tund)

8. kl

26.11

Helkurikõnd kell 16.30

kõigile

27.11

Koolikilb maakonnavoor kultuurimajas kell 13.00

klasside võistkonnad

27.11

Loodus- ja reaalainete päev „Kogu koolipere võistlusmäng”

koolipere

28.11

12. klassi koolikohvik

koolipere

28.11

8. kl õpilasprojekt Muhu ja Südamekodu hooldekodudes (alates 6.tunnist)

8. kl

28.11

TV10 maakondlik etapp

 

28.11

OG hoolekogu koosolek nr 1 kell 17.30 auditooriumis

 

30.11

Sisekergejõustiku MV Kuressaares

 

 

 

Direkrtori kiitus
Kooli eduka esindamise eest maakonna rahvastepalli võistlustel 1. - 3. klassidele:

III koht - Kätrin Kuuder, Lisell Laul, Melissa Rei, Saara Põld, Grete Kundikov, Carola Viljaste, Emily Järmut, Karolin Tüür.
Juhendajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

 

Direktori tänu
Kooli esindamise eest maakonna rahvastepalli võistlustel 1. - 3. klassidele:

Oliver Laul, Egon Kula, Henri Laidmaa, Markus Muul, Marek Koppel, Kuldar Peit, Kristo Väljaots, Saimon Särev. Juhendajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

 

 

25.11- 29.11

Loodus- ja raalainete nädal

 

25.11

1. - 4. klassi tantsutund spordisaalis kell 11.40

 

25.11

8. kl õpilasprojekt Pärsama hooldekodus (3.- 4. tund)

8. kl

26.11

Helkurikõnd kell 16.30

kõigile

27.11

Koolikilb maakonnavoor kultuurimajas kell 13.00

klasside võistkonnad

27.11

Loodus- ja reaalainete päev „Kogu koolipere võistlusmäng”

koolipere

28.11

12. klassi koolikohvik

koolipere

28.11

8. kl õpilasprojekt Muhu ja Südamekodu hooldekodudes (alates 6.tunnist)

8. kl

28.11

TV10 maakondlik etapp

 

28.11

OG hoolekogu koosolek nr 1 kell 17.30 auditooriumis

 

30.11

Sisekergejõustiku MV Kuressaares

 

 

 

18.- 22.11

 

 

20.11

Tipa - Tapa jalgpall 1.- 5. kl T ja P

1. - 5. kl T ja P

20.11

Kell 17.00 – 17.45 muusikakooli õpilaskontsert saalis

muusikakooli õpilased

21.11

11. klassi koolikohvik

koolipere

22.11

3. kl - klassiõhtu

3. kl

22.11

I trimestri lõpp