Uudised

Info nr 13-19 02. detsember www


Direkori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

1) maakonna inglise keele olümpiaadil: Eliis Kurvits I koht.
Juhendaja õpetaja Helve Kaasik.

2) TV 10 OS Saaremaa etapil: Uku Rüütel kõrgushüpe III koht, 60m jooks III koht; Ardi Kald 60m I koht; Nora Mahlak kuulitõuge I koht; Simona Rüütel 60m jooks II koht; Lisell Laul 60m jooks III koht.
Juhendajad õpetajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

3) Saaremaa koolinoorte sisekergejõustikuvõistlusel: Lissel Lee Tamtik kaugushüpe I koht ja kuulitõuge II koht; Nora Mahlak kuulitõuge III koht ja kõrgushüpe II koht; Riko Robi Tamtik  kuulitõuge I koht; Madis Mägi 60m jooks I koht; Johanna Nõukas  60m tõkkejooks II koht, kaugushüpe II koht, kõrgushüpe II koht; Hele-Liise Pallas kõrgushüpe II koht, Alexandra Sigrit Lindberg-Tarvis kõrgushüpe III - IV koht.
Juhendajad õpetajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

4) „Koolikilb” maakonnavoorul: III koht - Karoliine Kaljuste, Kadri Ligi, Martin Rei, Anna Kirs.
Juhendaja õpetaja Ivo Maripuu.

 

Direktori tänu

1) Loodus - reaalainete ainesektsiooni õpetajatele ainepäeva korraldamise eest.

2) Kooli esindamise eest maakonna inglise keele olümpiaadil: Liisa - Katariina Sünter.
Juhendaja õpetaja Piret Kolk.

3) „Koolikilb” maakonnavooru korraldamise eest: Kaia Ligi, Elisbeth Süld, Johanna Nõukas, Saara Väli ja õpetaja Ivo Maripuu

 

2.-6.12

 

 

2.12

Advendihommik KELL 8.45 Kaasa klassi latern

 

2.12

Päkapikuvõistlused

1.- 4. kl

3.12

Peale 2. tundi kiirkogunemine saalis 5.-12. klass
(LR autasustamine)

 

3.12

Külas Türi vallavalitsuse õppejuhid kell 11.30 – 13.30. Kohtumine auditooriumis, ringkäik majas.

 

3.12

Kõik mida soovin jõuludelt – kino. Söögivahetunnid vahetuses!

1.-4. kl

3.12

Kell 16.45 -17.30 muusikakooli õpilaskontsert saalis

muusikakooli õpilased

4.12

Maakondlik Koidulauliku konkurss Kuressaares

M. Aardam

5.12

Kooli jõululaat 11.10 - 13.00 Eri päevakava,
vahetunnid erineva pikkusega.

koolipere

5.12

Tuule CUP 3.- 6. kl T

1.- 6. kl T

6.12

Korvpall MV P 5.- 7. klass

 

6.12

6. klassi vaba aja õhtupoolik Kuressaares

6. klassi õpilased

6.12

5. klassi klassiõhtu kell 14.00 - 16.30

5. klassi õpilased

6.-7.12

Lastekoori laululaager, väljasõit 15. 30

lastekoori lauljad

2.-6.12

Jõuluvanavõistlused (kehalise kasvatuse tundide ajal)

 

7.12

TV 10 OS vabariiklik etapp Võrus, väljasõit 6.12 õhtul

M. Rüütel

7.12

10. klassi puhkepäev Pärnus

10. kl

 

 

 

9.-13.12

 

 

12.-13.12

Jõulumaa Tornimäel

algklassid

11.12

Muusikakooli õpilaskontsert (saalis)

M. Nõu

13.- 14.12

Tütarlastekoori laululaager väljasõit 15.30

TK lauljad

16. -20. 12

 

 

17.12

Teater Sõber etendus "Karukoopa lood" kultuurimajas

1.- 4. klass

20.12

Algklasside jõulupidu algusega kell 13.00 kultuurimajas

1.- 4. klass

20.12

Jõulupidu, algus kell 17.00 kooli saalis. Tunniplaanijärgset tööd ei toimu, tegevused kokkuleppel klassijuhatajatega.

5.- 12. klass

 

Direkori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

1) maakonna inglise keele olümpiaadil: Eliis Kurvits I koht.
Juhendaja õpetaja Helve Kaasik.

2) TV 10 OS Saaremaa etapil: Uku Rüütel kõrgushüpe III koht, 60m jooks III koht; Ardi Kald 60m I koht; Nora Mahlak kuulitõuge I koht; Simona Rüütel 60m jooks II koht; Lisell Laul 60m jooks III koht.
Juhendajad õpetajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

3) Saaremaa koolinoorte sisekergejõustikuvõistlusel: Lissel Lee Tamtik kaugushüpe I koht ja kuulitõuge II koht; Nora Mahlak kuulitõuge III koht ja kõrgushüpe II koht; Riko Robi Tamtik  kuulitõuge I koht; Madis Mägi 60m jooks I koht; Johanna Nõukas  60m tõkkejooks II koht, kaugushüpe II koht, kõrgushüpe II koht; Hele-Liise Pallas kõrgushüpe II koht, Alexandra Sigrit Lindberg-Tarvis kõrgushüpe III - IV koht.
Juhendajad õpetajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

4) „Koolikilb” maakonnavoorul: III koht - Karoliine Kaljuste, Kadri Ligi, Martin Rei, Anna Kirs.
Juhendaja õpetaja Ivo Maripuu.

 

Direktori tänu

1) Loodus - reaalainete ainesektsiooni õpetajatele ainepäeva korraldamise eest.

2) Kooli esindamise eest maakonna inglise keele olümpiaadil: Liisa - Katariina Sünter.
Juhendaja õpetaja Piret Kolk.

3) „Koolikilb” maakonnavooru korraldamise eest: Kaia Ligi, Elisbeth Süld, Johanna Nõukas, Saara Väli ja õpetaja Ivo Maripuu

 

 

 

 

9.-13.12

 

 

12.-13.12

Jõulumaa Tornimäel

algklassid

11.12

Muusikakooli õpilaskontsert (saalis)

M. Nõu

13.- 14.12

Tütarlastekoori laululaager väljasõit 15.30

TK lauljad

16. -20. 12

 

 

17.12

Teater Sõber etendus "Karukoopa lood" kultuurimajas

1.- 4. klass

20.12

Algklasside jõulupidu algusega kell 13.00 kultuurimajas

1.- 4. klass

20.12

Jõulupidu, algus kell 17.00 kooli saalis. Tunniplaanijärgset tööd ei toimu, tegevused kokkuleppel klassijuhatajatega.

5.- 12. klass

 

2.-6.12

 

 

2.12

Advendihommik KELL 8.45 Kaasa klassi latern

 

2.12

Päkapikuvõistlused

1.- 4. kl

3.12

Peale 2. tundi kiirkogunemine saalis 5.-12. klass
(LR autasustamine)

 

3.12

Külas Türi vallavalitsuse õppejuhid kell 11.30 – 13.30. Kohtumine auditooriumis, ringkäik majas.

 

3.12

Kõik mida soovin jõuludelt – kino. Söögivahetunnid vahetuses!

1.-4. kl

3.12

Kell 16.45 -17.30 muusikakooli õpilaskontsert saalis

muusikakooli õpilased

4.12

Maakondlik Koidulauliku konkurss Kuressaares

M. Aardam

5.12

Kooli jõululaat 11.10 - 13.00 Eri päevakava,
vahetunnid erineva pikkusega.

koolipere

5.12

Tuule CUP 3.- 6. kl T

1.- 6. kl T

6.12

Korvpall MV P 5.- 7. klass

 

6.12

6. klassi vaba aja õhtupoolik Kuressaares

6. klassi õpilased

6.12

5. klassi klassiõhtu kell 14.00 - 16.30

5. klassi õpilased

6.-7.12

Lastekoori laululaager, väljasõit 15. 30

lastekoori lauljad

2.-6.12

Jõuluvanavõistlused (kehalise kasvatuse tundide ajal)

 

7.12

TV 10 OS vabariiklik etapp Võrus, väljasõit 6.12 õhtul

M. Rüütel

7.12

10. klassi puhkepäev Pärnus

10. kl