Uudised

Info nr 18-20 20. jaanuar www


Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

1) füüsikaolümpiaadi piirkondlikul voorul: Eliis Kurvits III koht, juhendaja õpetaja Aivar Rebane; Karina Teesalu III - IVkoht, Oliver Moorsoo III - IV koht,
juhendaja õpetaja Hilde Kurg.

2) EM legoautode kiirendusvõistlusel: Rasmus Maasik III koht,
juhendaja õpetaja Hilde Kurg.

Direktori tänu:

Kooli esindamise eest füüsikaolümpiaadi piirkondlikul voorul: Karl Eerik Holm,
juhendaja õpetaja Aivar Rebane; Karoliine Kaljuste, juhendaja õpetaja Hilde Kurg.

20.-26.01

 

 

21.01

Sisejalgpall MV 1.- 3. klass Salmel

nimekiri seinal

23.01

Koolikohvik

7. kl

24.01

Emakeeleolümpiaad

8 õpilast (9. - 12. kl)

25.01

TV vabariiklik etapp

 

25.01

Inglise keele olümpiaad gümnaasium

10. -12. kl valik

25.01

Keemiaolümpiaad

 

 

27.01- 02.02

 

 

29.01

9. kl individuaalne nõustamine

9. kl ükshaaval

30.01

NUPUTA matemaatikavõistlus

 

30.01

Playback kell 17.00

1.-12. klass

30.01

Koolikohvik

8. kl

Jaan- märts

Jalgpalli osavusfestival

1. - 3. / 4. - 5. kl

31.01

3x3 korvpall Orissaares 3.-5. klass/ 6.-7. kl /8-9 kl

kell 10.00

Jaanuar

Põhikoolide korvpall SMV

 

 

 

 

 

Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

1) füüsikaolümpiaadi piirkondlikul voorul: Eliis Kurvits III koht, juhendaja õpetaja Aivar Rebane; Karina Teesalu III - IVkoht, Oliver Moorsoo III - IV koht,
juhendaja õpetaja Hilde Kurg.

2) EM legoautode kiirendusvõistlusel: Rasmus Maasik III koht,
juhendaja õpetaja Hilde Kurg.

Direktori tänu:

Kooli esindamise eest füüsikaolümpiaadi piirkondlikul voorul: Karl Eerik Holm,
juhendaja õpetaja Aivar Rebane; Karoliine Kaljuste, juhendaja õpetaja Hilde Kurg.

 

27.01- 02.02

 

 

29.01

9. kl individuaalne nõustamine

9. kl ükshaaval

30.01

NUPUTA matemaatikavõistlus

 

30.01

Playback kell 17.00

1.-12. klass

30.01

Koolikohvik

8. kl

Jaan- märts

Jalgpalli osavusfestival

1. - 3. / 4. - 5. kl

31.01

3x3 korvpall Orissaares 3.-5. klass/ 6.-7. kl /8-9 kl

kell 10.00

Jaanuar

Põhikoolide korvpall SMV

 

 

 

 

 

20.-26.01

 

 

21.01

Sisejalgpall MV 1.- 3. klass Salmel

nimekiri seinal

23.01

Koolikohvik

7. kl

24.01

Emakeeleolümpiaad

8 õpilast (9. - 12. kl)

25.01

TV vabariiklik etapp

 

25.01

Inglise keele olümpiaad gümnaasium

10. -12. kl valik

25.01

Keemiaolümpiaad