Uudised

Info nr 19-20 27. jaanuar www


Direktori kiitus

1) Maakondlikul emakeeleolümpiaadil osalemise eest:

Liisa Katariina Sünter – I koht 9. kl arvestuses,
juhendaja õpetaja Katrin Kirs;
Kadri Ligi – I koht 12. kl arvestuses,
juhendaja õpetaja Juunika Hõbenael.

2) Maakondlikul gümnaasiumiastme inglise keele olümpiaadil osalemise eest:

Karoliine Kaljuste – II koht 12. kl arvestuses,
Andrus Peegel – III koht 11. kl arvestuses,
juhendaja õpetaja Helve Kaasik.

 

Direktori tänu:

1) Maakondlikul gümnaasiumiastme inglise keele olümpiaadil osalemise eest: Kadri Ligi, Hendrik Ansper, Kaia Ligi, Markus Kask.
Juhendaja õpetaja Helve Kaasik.

2) Maakondlikul emakeeleolümpiaadil osalemise eest: Kaia Ligi, Oliver Moorsoo, Anna Kirs, Lisell Reinmets, Karoliine Kaljuste.
Juhendajad õpetajad Katrin Kirs ja Juunika Hõbenael.

3) TV-10 Olümpiastarti vabariiklikul etapil kooli esindamise eest:
Uku Rüütel, Madis Mägi, Lisell Laul, Simona Rüütel, Nora Mahlak, Karoli Koska, Ardi Kald.
Juhendajad õpetajad Margo Rüütel ja Kateriin Kuusk.

 

27.01- 02.02

 

 

29.01.

9. kl individuaalne nõustamine

9. kl ükshaaval

30.01.

NUPUTA matemaatikavõistlus

valik õpilasi

30.01

Playback kell 17.00

1.-12. klass

30.01

koolikohvik

koolipere

Jaan- märts

jalgpalli osavusfestival

1.-3./ 4.-5. kl

31.01

3x3 korvpall Orissaares
3.-5. klass/ 6.-7. kl /8.-9. kl kell 10.00

 

Jaanuar

põhikoolide korvpall SMV

 

3.- 9.02

 

 

1.02

bioloogiaolümpiaad

Valik õpilasi

3.02

1.-2. kl alustavad matetalgutes osalemisega

 

4.02

e-kooli infotund kell 15.00

õpetajatele

4.02

autahvli ja fotoalbumite pildistamine alates 4. tunnist

koolipere

5.02

I. Wikland 90 raamatukogutund

1.-4. klass

5.02

EKSL saalijalgpall MV PK (rahvaliiga)

nimekiri

5.02

matemaatikaolümpiaad

Valik õpilasi

6.06

S. Sui flöödikontsert 9. kl + nimekiri õp. toas 6. tund

9. kl

6.02

koolikohvik

koolipere

6.02

aabitsapidu

1. ja 12. klass

7.02

algab 3. kl jalgratturikoolitus 5. tund

3. kl

7.02

gümnaasiumiastme töötuba 1.- 2. tund, läbiviija EPA

 

7.02

maanteeameti koolitus 5.- 6. kl kell 8.45 - 10.00

 

8.02

FLL Kuressaares

6. kl võistkond

 

 

Direktori kiitus

1) Maakondlikul emakeeleolümpiaadil osalemise eest:

Liisa Katariina Sünter – I koht 9. kl arvestuses,
juhendaja õpetaja Katrin Kirs;
Kadri Ligi – I koht 12. kl arvestuses,
juhendaja õpetaja Juunika Hõbenael.

2) Maakondlikul gümnaasiumiastme inglise keele olümpiaadil osalemise eest:

Karoliine Kaljuste – II koht 12. kl arvestuses,
Andrus Peegel – III koht 11. kl arvestuses,
juhendaja õpetaja Helve Kaasik.

 

Direktori tänu:

1) Maakondlikul gümnaasiumiastme inglise keele olümpiaadil osalemise eest: Kadri Ligi, Hendrik Ansper, Kaia Ligi, Markus Kask.
Juhendaja õpetaja Helve Kaasik.

2) Maakondlikul emakeeleolümpiaadil osalemise eest: Kaia Ligi, Oliver Moorsoo, Anna Kirs, Lisell Reinmets, Karoliine Kaljuste.
Juhendajad õpetajad Katrin Kirs ja Juunika Hõbenael.

3) TV-10 Olümpiastarti vabariiklikul etapil kooli esindamise eest:
Uku Rüütel, Madis Mägi, Lisell Laul, Simona Rüütel, Nora Mahlak, Karoli Koska, Ardi Kald.
Juhendajad õpetajad Margo Rüütel ja Kateriin Kuusk.

 

 

 

27.01- 02.02

 

 

29.01.

9. kl individuaalne nõustamine

9. kl ükshaaval

30.01.

NUPUTA matemaatikavõistlus

valik õpilasi

30.01

Playback kell 17.00

1.-12. klass

30.01

koolikohvik

koolipere

Jaan- märts

jalgpalli osavusfestival

1.-3./ 4.-5. kl

31.01

3x3 korvpall Orissaares
3.-5. klass/ 6.-7. kl /8.-9. kl kell 10.00

 

Jaanuar

põhikoolide korvpall SMV

 

3.- 9.02

 

 

1.02

bioloogiaolümpiaad

Valik õpilasi

3.02

1.-2. kl alustavad matetalgutes osalemisega

 

4.02

e-kooli infotund kell 15.00

õpetajatele

4.02

autahvli ja fotoalbumite pildistamine alates 4. tunnist

koolipere

5.02

I. Wikland 90 raamatukogutund

1.-4. klass

5.02

EKSL saalijalgpall MV PK (rahvaliiga)

nimekiri

5.02

matemaatikaolümpiaad

Valik õpilasi

6.06

S. Sui flöödikontsert 9. kl + nimekiri õp. toas 6. tund

9. kl

6.02

koolikohvik

koolipere

6.02

aabitsapidu

1. ja 12. klass

7.02

algab 3. kl jalgratturikoolitus 5. tund

3. kl

7.02

gümnaasiumiastme töötuba 1.- 2. tund, läbiviija EPA

 

7.02

maanteeameti koolitus 5.- 6. kl kell 8.45 - 10.00

 

8.02

FLL Kuressaares

6. kl võistkond