Uudised

Info nr 20-20 03. veebruar www


Direktori kiitus

1) Sportland 3 x 3 korvpalli maakondlikul etapil kooli eduka esindamise eest:
Robin Kahest, Uku Rüütel, Oskar Joosep Metsla, Andero Niits; Ardi Kald, Margus Mägi, Andri Truumees; Kaur Kurg, Riko Robi Tamtik, Meikel Särev, Juho Jakob Sünter, Karl Õunapuu, Eke Rüütel, Joonatan Johanson.
Juhendaja õpetaja Margo Rüütel.

2) Maakondlikul  bioloogiaolümpiaadil kooli eduka esindamise eest: 3.-6. kohtKarina Teesalu.
Juhendaja õpetaja Margot Ansper.

Direktori tänu:

1) Maakondlikul  bioloogiaolümpiaadil kooli esindamise eest:
Ardi Kald, Riko Robi Tamtik, Liisa – Katariina Sünter, Sandra Stahhiv, Andrus Peegel, Kaia Ligi, Hell Kärner, Kadri Ligi.
Juhendaja õpetaja Margot Ansper.

2) Piirkondlikul NUPUTA võistlusel kooli esindamise eest:
Simona Rüütel, Keitlin Raudseping, Ilmar Vidres Kütt, Olev Mattias Sünter, Ardi Kald, Margus Mägi, Andre Janter.
Juhendajad õpetajad Liis Laul ja Marika Lass.

3.-9.02

 

 

3.02

1, 2. kl alustavad matetalgutes osalemisega

 

4.02

e-kooli infotund kell 15.00 auditooriumis

õpetajatele

4.02

Autahvli ja fotoalbumite pildistamine alates 4. tunnist, õpilased kutsutakse vastavalt korraldusele.

 

5.02

I. Wikland 90 raamatukogutund

1.- 4. klass

5.02

EKSL saalijalgpall MV PK (rahvaliiga)

nimekiri

5.02

Matemaatikaolümpiaad 7.- 12. klass

valik õpilasi

6.06

S. Sui flöödikontsert 9. kl + nimekiri õp. toas 6. tund

9. kl + huvilised

6.02

Koolikohvik

9. kl

6.02

Aabitsapidu

1. ja 12. klass

7.02.

Algab 3. kl jalgratturikoolitus 5. tund

3. kl

7.02

Gümnaasiumiastme töötuba 1.- 2. tund, läbiviija EPA, kell 8.45 – 10.00 (2. tundi jõuavad õpilased poole pealt)

 

7.02

Maanteeameti koolitus 5.- 6. kl, kell 11.45

 

8.02

FLL Kuressaares

6. kl võistkond

 

10. - 16.02

   

11.02

Geograafia maakondlik aineolümpiaad

arvutiklassis

11.02.

kell 18.00 etendus „Inetu” kooli saalis

kõigile

12.02

võrkpall 7.- 9. kl Kuressaares P/T

 

12.02

17.00 - 17.45 muusikakooli õpilaskontsert

 

13.02

koolikohvik

10. klass

13.02

Tordivõistlus, täpsem info jagatakse klassidele.

4.- 12. kl

14.02

Sõbrapäeva tähistamine

koolipere

13.-14.02.

4.-10. kl seksuaaltervise loengud, info täpsustub. Tunniplaani muutused.

 

     

Muu informatsioon:

  •  TUNNIPLAANIS MUUDATUSED!

Direktori kiitus

1) Sportland 3 x 3 korvpalli maakondlikul etapil kooli eduka esindamise eest:
Robin Kahest, Uku Rüütel, Oskar Joosep Metsla, Andero Niits; Ardi Kald, Margus Mägi, Andri Truumees; Kaur Kurg, Riko Robi Tamtik, Meikel Särev, Juho Jakob Sünter, Karl Õunapuu, Eke Rüütel, Joonatan Johanson.
Juhendaja õpetaja Margo Rüütel.

2) Maakondlikul  bioloogiaolümpiaadil kooli eduka esindamise eest: 3.-6. kohtKarina Teesalu.
Juhendaja õpetaja Margot Ansper.

Direktori tänu:

1) Maakondlikul  bioloogiaolümpiaadil kooli esindamise eest:
Ardi Kald, Riko Robi Tamtik, Liisa – Katariina Sünter, Sandra Stahhiv, Andrus Peegel, Kaia Ligi, Hell Kärner, Kadri Ligi.
Juhendaja õpetaja Margot Ansper.

2) Piirkondlikul NUPUTA võistlusel kooli esindamise eest:
Simona Rüütel, Keitlin Raudseping, Ilmar Vidres Kütt, Olev Mattias Sünter, Ardi Kald, Margus Mägi, Andre Janter.
Juhendajad õpetajad Liis Laul ja Marika Lass.

 

10. - 16.02

   

11.02

Geograafia maakondlik aineolümpiaad

arvutiklassis

11.02.

kell 18.00 etendus „Inetu” kooli saalis

kõigile

12.02

võrkpall 7.- 9. kl Kuressaares P/T

 

12.02

17.00 - 17.45 muusikakooli õpilaskontsert

 

13.02

koolikohvik

10. klass

13.02

Tordivõistlus, täpsem info jagatakse klassidele.

4.- 12. kl

14.02

Sõbrapäeva tähistamine

koolipere

13.-14.02.

4.-10. kl seksuaaltervise loengud, info täpsustub. Tunniplaani muutused.

 

     

Muu informatsioon:

  •  TUNNIPLAANIS MUUDATUSED!

3.-9.02

 

 

3.02

1, 2. kl alustavad matetalgutes osalemisega

 

4.02

e-kooli infotund kell 15.00 auditooriumis

õpetajatele

4.02

Autahvli ja fotoalbumite pildistamine alates 4. tunnist, õpilased kutsutakse vastavalt korraldusele.

 

5.02

I. Wikland 90 raamatukogutund

1.- 4. klass

5.02

EKSL saalijalgpall MV PK (rahvaliiga)

nimekiri

5.02

Matemaatikaolümpiaad 7.- 12. klass

valik õpilasi

6.06

S. Sui flöödikontsert 9. kl + nimekiri õp. toas 6. tund

9. kl + huvilised

6.02

Koolikohvik

9. kl

6.02

Aabitsapidu

1. ja 12. klass

7.02.

Algab 3. kl jalgratturikoolitus 5. tund

3. kl

7.02

Gümnaasiumiastme töötuba 1.- 2. tund, läbiviija EPA, kell 8.45 – 10.00 (2. tundi jõuavad õpilased poole pealt)

 

7.02

Maanteeameti koolitus 5.- 6. kl, kell 11.45

 

8.02

FLL Kuressaares

6. kl võistkond