Uudised

Info nr 20-22 21. veebruar www


Direktori kiitus

1. Kooli eduka esindamise eest maakondlikul kunstiolümpiaadil:
Karoliina Kaljuste III koht, juhendaja Reine Uspenski;

2. Kooli eduka esindamise eest maakondlikul füüsikaolümpiaadil:
Eliis Kurvits I - III koht, juhendaja Hilde Kurg;

3. Kooli eduka esindamise eest maakondlikul emakeeleolümpiaadil:
Sandra Leht - III koht, juhendaja Katrin Kirs;

4. Kooli eduka esindamise eest Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus:

Uku Rüütel: U-14 vanuseklassi Eesti meister nii kolmikhüppes kui ka 4x200m jooksus  kergejõustikuklubi Saare  koosseisus, III koht kõrgushüppes ja 10. koht kaugushüppes;

Lisell Laul: U 14 vanuseklassi kaugushüppes 4. koht, kolmikhüppes 8. koht ja kõrgushüppes 10. koht, juhendaja treener Endel Tustit.

Direktori tänu

1. Kooli esindamise eest maakondlikul ajaloo – olümpiaadil:
Meele Kelder, Eduard Lauge,
juhendaja Ivo Maripuu;

2. Kooli esindamise eest maakondlikul emakeeleolümpiaadil:
Ragnar Kurg, Anete Aus, Anette Ige, Carita Püssim, Sandra Stahhiv, Eliis Kurvits, Aule Taimsaar, Helena Teesalu, Markus Kask,
juhendajad Katrin Kirs ja Juunika Hõbenael.

 

21.02 – 26.02      

 

                      

20. - 22.02

Suusareis 5. - 10. kl

M. Prii,
M. Rüütel

23.02

EV aastapäeva aktused aulas, 4. tund (algklassid)

5. tund (5.-12.kl.).

Kõigil pidulik koolivorm!

K. Koppel

 

Direktori kiitus

1. Kooli eduka esindamise eest maakondlikul kunstiolümpiaadil:
Karoliina Kaljuste III koht, juhendaja Reine Uspenski;

2. Kooli eduka esindamise eest maakondlikul füüsikaolümpiaadil:
Eliis Kurvits I - III koht, juhendaja Hilde Kurg;

3. Kooli eduka esindamise eest maakondlikul emakeeleolümpiaadil:
Sandra Leht - III koht, juhendaja Katrin Kirs;

4. Kooli eduka esindamise eest Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus:

Uku Rüütel: U-14 vanuseklassi Eesti meister nii kolmikhüppes kui ka 4x200m jooksus  kergejõustikuklubi Saare  koosseisus, III koht kõrgushüppes ja 10. koht kaugushüppes;

Lisell Laul: U 14 vanuseklassi kaugushüppes 4. koht, kolmikhüppes 8. koht ja kõrgushüppes 10. koht, juhendaja treener Endel Tustit.

Direktori tänu

1. Kooli esindamise eest maakondlikul ajaloo – olümpiaadil:
Meele Kelder, Eduard Lauge,
juhendaja Ivo Maripuu;

2. Kooli esindamise eest maakondlikul emakeeleolümpiaadil:
Ragnar Kurg, Anete Aus, Anette Ige, Carita Püssim, Sandra Stahhiv, Eliis Kurvits, Aule Taimsaar, Helena Teesalu, Markus Kask,
juhendajad Katrin Kirs ja Juunika Hõbenael.

 

 

21.02 – 26.02      

 

                      

20. - 22.02

Suusareis 5. - 10. kl

M. Prii,
M. Rüütel

23.02

EV aastapäeva aktused aulas, 4. tund (algklassid)

5. tund (5.-12.kl.).

Kõigil pidulik koolivorm!

K. Koppel