Uudised

Info nr 21-20 11. veebruar www


Direktori kiitus

1) Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil kooli eduka esindamise eest:
Liisa-Katariina Sünter II koht,
juh. õp. L. Laul

Direktori tänu:

1) Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil kooli esindamise eest:
Eliis Kurvits (õp. L. Laul), Ardi Kald, Margus Mägi, Kätriin Kaldi, Riko Robi Tamtik
(õp. M. Lass)

2) Maakondlikul ajaloo-olümpiaadil kooli esindamise eest:
Eduard Lauge,
juh. õp. I. Maripuu

3) koos 1. klassiga 12. klassile ja klassijuhataja õp. J. Hõbenaelale väga meeleoluka aabitsapeo korraldamise eest!

4) maakondlikul robootikavõistlusel FLL „City shaper” osalenud võistkonnale:
Harles Aasa, Hindrek Ansper, Ragnar Kurg ja Olev Mattias Sünter.
Juh. õp. H. Kurg

 

10.-16.02

   

11.02

Geograafia maakondlik aineolümpiaad

arvutiklassis

11.02.

Kell 18.00 etendus „Inetu” kooli saalis

kõigile

12.02

Võrkpall 7.- 9. kl Kuressaares P/T

nimekiri õp. toas

12.02.

KEAT loeng, kell 12.45 ruumis 107

6. kl

12.02

17.00 - 17.45 muusikakooli õpilaskontsert

saalis

13.02

Koolikohvik

10. klass

13.02

Tordivõistlus, täpsem info jagatakse klassidele.

4.- 12. kl

14.02

Sõbrapäeva tähistamine vahetundide ajal.

koolipere

13.-14.02.

4.-10. kl seksuaaltervise loengud, info täpsustub. Tunniplaani muutused.

VAATA TUNNIPLAANI!

     

 

17.-23.02

 

 

17.02

Lasteteater Sõber etendus "Karukoopa lood" 9.30

1.- 4. klass

18.02

„Sipsiku” film algklassidele

2.- 4. kl kell 11.45

18.02

17.00 - 17.45 Muusikakooli õpilaskontsert

saalis

18.02

Tipa-Tapa jalgpalliturniir Orissaares

1. - 5. kl

19.02

VAT teatri etendus "Kiskja" Kuressaare LT kell 19.00

10. - 12. klass

20.02


Koolikohvik

11. klass

21.02

Vabariigi aastapäeva aktus: 4. tund algklassidele;

5. tund 5.- 12. klass

Info täpsustub...

 

 

Direktori kiitus

1) Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil kooli eduka esindamise eest:
Liisa-Katariina Sünter II koht,
juh. õp. L. Laul

Direktori tänu:

1) Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil kooli esindamise eest:
Eliis Kurvits (õp. L. Laul), Ardi Kald, Margus Mägi, Kätriin Kaldi, Riko Robi Tamtik
(õp. M. Lass)

2) Maakondlikul ajaloo-olümpiaadil kooli esindamise eest:
Eduard Lauge,
juh. õp. I. Maripuu

3) koos 1. klassiga 12. klassile ja klassijuhataja õp. J. Hõbenaelale väga meeleoluka aabitsapeo korraldamise eest!

4) maakondlikul robootikavõistlusel FLL „City shaper” osalenud võistkonnale:
Harles Aasa, Hindrek Ansper, Ragnar Kurg ja Olev Mattias Sünter.
Juh. õp. H. Kurg

 

 

17.-23.02

 

 

17.02

Lasteteater Sõber etendus "Karukoopa lood" 9.30

1.- 4. klass

18.02

„Sipsiku” film algklassidele

2.- 4. kl kell 11.45

18.02

17.00 - 17.45 Muusikakooli õpilaskontsert

saalis

18.02

Tipa-Tapa jalgpalliturniir Orissaares

1. - 5. kl

19.02

VAT teatri etendus "Kiskja" Kuressaare LT kell 19.00

10. - 12. klass

20.02


Koolikohvik

11. klass

21.02

Vabariigi aastapäeva aktus: 4. tund algklassidele;

5. tund 5.- 12. klass

Info täpsustub...

 

 

10.-16.02

   

11.02

Geograafia maakondlik aineolümpiaad

arvutiklassis

11.02.

Kell 18.00 etendus „Inetu” kooli saalis

kõigile

12.02

Võrkpall 7.- 9. kl Kuressaares P/T

nimekiri õp. toas

12.02.

KEAT loeng, kell 12.45 ruumis 107

6. kl

12.02

17.00 - 17.45 muusikakooli õpilaskontsert

saalis

13.02

Koolikohvik

10. klass

13.02

Tordivõistlus, täpsem info jagatakse klassidele.

4.- 12. kl

14.02

Sõbrapäeva tähistamine vahetundide ajal.

koolipere

13.-14.02.

4.-10. kl seksuaaltervise loengud, info täpsustub. Tunniplaani muutused.

VAATA TUNNIPLAANI!