Uudised

Info nr 23-22 19. märts www


Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

1) TV 10 Olümpiastarti Saaremaa etapil: Lisell Laul -teivashüpe I koht, Uku Rüütel – kõrgushüpe I koht,
juhendajad: Riina Paat ja Margo Rüütel;

2) maakonna matemaatikaolümpiaadil:
Lagle Levit – I koht ( 5. kl. ), juhendaja: Liis Laul;
Meele Kelder – I koht ( 6. kl ), juhendaja: Marika Lass;

3) Saare maakonna etlejate konkursil:
Lagle Levit – eripreemia, juhendaja: Katrin Kirs;

4) Sportland 3x3 korvpallivõistluste Saaremaa etapil

1. - 5. kl arvestuses II koht - Melissa Rei, Lisell Laul, Kätrin Kuuder, Emily Järmut;

6. - 9. kl arvestuses III koht - Sandra Leht, Anette Ige, Lauren Hailey Cleghorn, Bretlyn Rattur;

6. - 7. kl arvestuses II koht - OG I võistkond - Uku Rüütel, Oskar Joosep Metsla, Madis Mägi;

6. - 7. kl arvestuses III koht - OG II võistkond - Robin Kahest, Chris-Ander Pihlak, Andero Niits;

8. - 9. kl arvestuses II koht - Ardi Kald, Ragnar Kurg, Andri Truumees;

juhendajad:Riina Paat ja Margo Rüütel;

Direktori tänu

Kooli esindamise eest:

1) maakonna matemaatikaolümpiaadil:
Emma Liisi Leidas, Risto Truumees, Carola Viljaste, Lisell Laul, Oskar Joosep Metsla;
juhendajad: Marika Lass ja Liis Laul;

2) Saare maakonna etlejate konkursil:Margus Mägi;
juhendaja: Maret Aardam;

3)Sportland 3x3 korvpallivõistluste Saaremaa etapil

6. - 9. kl arvestuses - Adeele Mölder, Loreen Sirp, Maria Ligi, Arabella Peedu;

1. - 5. kl arvestuses - Oliver Laul, Rico Veskis, Ruudi Kelder,Marek Koppel, Egon Küla, Brenneth Silla, Risto Truumees, Saimon Särev, Karl Allikmaa, Kuldar Peit; 

juhendajad: Riina Paat ja Margo Rüütel;

 

21.-27.03

                                     

21.03

põhikooli ja gümnaasiumi näitemängupäev,
kohtumine Ivo Linnaga.
Algus 4. tund. Kava allpool

 

K. Koppel

24.03

Playback algus kell 17.00

1. - 12. kl

K. Koppel

25.03

bioloogiaolümpiaad (põhikool)

           

M. Ansper

 

28.03-03.04

 

 

 

30.03    

Maakondlik Jäljendusvaadend

 

K. Koppel

29.03

Vendade Liivade konkurss Kuressaare Hariduse koolis

selgitamisel

K. Kirs

31.03

Nuputa

5. - 6. kl valik, 7. kl-,valik

 

31.03

Töötukassa töötoad 8. ja 10. klassile. 8. kl 3. tunni ja 10. klass 4. tunni ajal.

8. klass ja 10. klass

T. Kand

1.04

Rahatarkusetund gümnasistidele

10. kl (11.- 12. kl valik) Täpsustub!

H. Kurg

1.04

Naljapäev/kostüümipäev

 

K. Koppel

3.04

D - kl sisekergejõustiku võistlused Kuresssaares

 

R.Paat, M.Rüütel

 

 

 

Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

1) TV 10 Olümpiastarti Saaremaa etapil: Lisell Laul -teivashüpe I koht, Uku Rüütel – kõrgushüpe I koht,
juhendajad: Riina Paat ja Margo Rüütel;

2) maakonna matemaatikaolümpiaadil:
Lagle Levit – I koht ( 5. kl. ), juhendaja: Liis Laul;
Meele Kelder – I koht ( 6. kl ), juhendaja: Marika Lass;

3) Saare maakonna etlejate konkursil:
Lagle Levit – eripreemia, juhendaja: Katrin Kirs;

4) Sportland 3x3 korvpallivõistluste Saaremaa etapil

1. - 5. kl arvestuses II koht - Melissa Rei, Lisell Laul, Kätrin Kuuder, Emily Järmut;

6. - 9. kl arvestuses III koht - Sandra Leht, Anette Ige, Lauren Hailey Cleghorn, Bretlyn Rattur;

6. - 7. kl arvestuses II koht - OG I võistkond - Uku Rüütel, Oskar Joosep Metsla, Madis Mägi;

6. - 7. kl arvestuses III koht - OG II võistkond - Robin Kahest, Chris-Ander Pihlak, Andero Niits;

8. - 9. kl arvestuses II koht - Ardi Kald, Ragnar Kurg, Andri Truumees;

juhendajad:Riina Paat ja Margo Rüütel;

Direktori tänu

Kooli esindamise eest:

1) maakonna matemaatikaolümpiaadil:
Emma Liisi Leidas, Risto Truumees, Carola Viljaste, Lisell Laul, Oskar Joosep Metsla;
juhendajad: Marika Lass ja Liis Laul;

2) Saare maakonna etlejate konkursil:Margus Mägi;
juhendaja: Maret Aardam;

3)Sportland 3x3 korvpallivõistluste Saaremaa etapil

6. - 9. kl arvestuses - Adeele Mölder, Loreen Sirp, Maria Ligi, Arabella Peedu;

1. - 5. kl arvestuses - Oliver Laul, Rico Veskis, Ruudi Kelder,Marek Koppel, Egon Küla, Brenneth Silla, Risto Truumees, Saimon Särev, Karl Allikmaa, Kuldar Peit; 

juhendajad: Riina Paat ja Margo Rüütel;

 

 

28.03-03.04

 

 

 

30.03    

Maakondlik Jäljendusvaadend

 

K. Koppel

29.03

Vendade Liivade konkurss Kuressaare Hariduse koolis

selgitamisel

K. Kirs

31.03

Nuputa

5. - 6. kl valik, 7. kl-,valik

 

31.03

Töötukassa töötoad 8. ja 10. klassile. 8. kl 3. tunni ja 10. klass 4. tunni ajal.

8. klass ja 10. klass

T. Kand

1.04

Rahatarkusetund gümnasistidele

10. kl (11.- 12. kl valik) Täpsustub!

H. Kurg

1.04

Naljapäev/kostüümipäev

 

K. Koppel

3.04

D - kl sisekergejõustiku võistlused Kuresssaares

 

R.Paat, M.Rüütel

 

 

 

21.-27.03

                                     

21.03

põhikooli ja gümnaasiumi näitemängupäev,
kohtumine Ivo Linnaga.
Algus 4. tund. Kava allpool

 

K. Koppel

24.03

Playback algus kell 17.00

1. - 12. kl

K. Koppel

25.03

bioloogiaolümpiaad (põhikool)

           

M. Ansper