Uudised

Info nr 24-20 09. märts www

Kool on suletud esialgu kuni 29.03 ja selles vahemikus kalenderplaani tegevusi ei toimu


Direktori kiitus:

1) Kooli eduka esindamise eest D - vanuseklassi kergejõustikuvõistlustel

Uku Rüütel: turboodavise I koht, kaugushüpe III koht, kõrgushüpe III koht, 50m jooks III koht, 200m takistusjooks III koht;
Lisell Laul: kõrgushüpe I koht, turboodavise II koht, kaugushüpe III koht;
Eeva Kätliin Leidas: 60m jooks I koht, 200m takistusjooks II koht;
Arabella Peedu: turboodavise I koht;
Meele Kelder: 200m takistusjooks III koht.
Juhendajad: õpetajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

2) Kooli eduka esindamise eest maakondlikul 4. - 6. kl. matemaatikaolümpiaadil

Meele Kelder I koht.
Juhendajad õpetajad Viive Kelder ja Kai Paasoja.

Direktori tänu:

1) Kooli esindamise eest D - vanuseklassi kergejõustikuvõistlustel

Emily Järmut, Egon Kula, Henri Laidmaa, Kristo Väljaots.
Juhendajad: õpetajad Kateriin Kuuskja Margo Rüütel.

2) Kooli esindamise eest maakondlikul 4. - 6. kl. matemaatikaolümpiaadil

Oskar Joosep Metsla, Hanna - Helena Meitern,Madis Mägi, Keitlin Raudseping, Simona Rüütel, Ragnar Kurg, Ilmar Vidres Kütt, Olev Mattias Sünter.
Juhendajad: õpetajad Liis Laul ja Kai Paasoja.

 

KALENDERPLAAN
Kool on suletud kuni 29.03 ja selles vahemikus kalenderplaani tegevusi ei toimu

09.-13.03

 

 

10.03

Rahvajuttude ja luuletuste konkursi eelvoor

1.- 4. kl

10.03

Maakoolide võrkpall Lümandas

8 õpilast 7.- 9.kl

11.03

Maakonna koolide 7. jäljendusvaadend

12. kl, 4. kl, 3. kl

12.03

Koolikohvik

V klass

12.03

OG õppimisvõimaluste tutvustamine Muhu põhikoolis kell 9.00 - 10.30

valik 9. kl õpilasi

12.03

kell 17.00 muusikakooli õpilaskontsert

 

12.03

Hoolekogu koosolek kell 17.00

hoolekogu liikmed

15.03

Sisekaitse õppurid Paides koolitus

 

     

16.-22.03

 

 

16.03

Emakeelepäeva ja eesti keele aasta tähistamine: 1. tund pildistamine, 2. tund aktus, 5.- 6. tund avalik intervjuu

I. Linna, T. Kipper

põhikool + gümnaasium

 

Emakeelepäeva raames - raamatukogu tund (parimad etlejad ja jutustajad esinevad kultuurimajas)

1.- 4. kl

 

OG õppimisvõimaluste tutvustamine Leisi kell

13.00 – 15.00

valik 9. kl õpilasi

19.03

TV 10 OS maakondlik etapp

 

19.03

Matemaatikavõistlus KÄNGURU

 

19.03

Koolikohvik

VI klass

20.03

Klassiõhtu

4. kl

23.03

17.00 muusikakooli õpilaskontsert

 

 

 

Direktori kiitus:

1) Kooli eduka esindamise eest D - vanuseklassi kergejõustikuvõistlustel

Uku Rüütel: turboodavise I koht, kaugushüpe III koht, kõrgushüpe III koht, 50m jooks III koht, 200m takistusjooks III koht;
Lisell Laul: kõrgushüpe I koht, turboodavise II koht, kaugushüpe III koht;
Eeva Kätliin Leidas: 60m jooks I koht, 200m takistusjooks II koht;
Arabella Peedu: turboodavise I koht;
Meele Kelder: 200m takistusjooks III koht.
Juhendajad: õpetajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel.

2) Kooli eduka esindamise eest maakondlikul 4. - 6. kl. matemaatikaolümpiaadil

Meele Kelder I koht.
Juhendajad õpetajad Viive Kelder ja Kai Paasoja.

Direktori tänu:

1) Kooli esindamise eest D - vanuseklassi kergejõustikuvõistlustel

Emily Järmut, Egon Kula, Henri Laidmaa, Kristo Väljaots.
Juhendajad: õpetajad Kateriin Kuuskja Margo Rüütel.

2) Kooli esindamise eest maakondlikul 4. - 6. kl. matemaatikaolümpiaadil

Oskar Joosep Metsla, Hanna - Helena Meitern,Madis Mägi, Keitlin Raudseping, Simona Rüütel, Ragnar Kurg, Ilmar Vidres Kütt, Olev Mattias Sünter.
Juhendajad: õpetajad Liis Laul ja Kai Paasoja.

 

KALENDERPLAAN
Kool on suletud kuni 29.03 ja selles vahemikus kalenderplaani tegevusi ei toimu

 

 

09.-13.03

 

 

10.03

Rahvajuttude ja luuletuste konkursi eelvoor

1.- 4. kl

10.03

Maakoolide võrkpall Lümandas

8 õpilast 7.- 9.kl

11.03

Maakonna koolide 7. jäljendusvaadend

12. kl, 4. kl, 3. kl

12.03

Koolikohvik

V klass

12.03

OG õppimisvõimaluste tutvustamine Muhu põhikoolis kell 9.00 - 10.30

valik 9. kl õpilasi

12.03

kell 17.00 muusikakooli õpilaskontsert

 

12.03

Hoolekogu koosolek kell 17.00

hoolekogu liikmed

15.03

Sisekaitse õppurid Paides koolitus

 

     

16.-22.03

 

 

16.03

Emakeelepäeva ja eesti keele aasta tähistamine: 1. tund pildistamine, 2. tund aktus, 5.- 6. tund avalik intervjuu

I. Linna, T. Kipper

põhikool + gümnaasium

 

Emakeelepäeva raames - raamatukogu tund (parimad etlejad ja jutustajad esinevad kultuurimajas)

1.- 4. kl

 

OG õppimisvõimaluste tutvustamine Leisi kell

13.00 – 15.00

valik 9. kl õpilasi

19.03

TV 10 OS maakondlik etapp

 

19.03

Matemaatikavõistlus KÄNGURU

 

19.03

Koolikohvik

VI klass

20.03

Klassiõhtu

4. kl

23.03

17.00 muusikakooli õpilaskontsert