Uudised

Info nr 26-22 08. aprill www


Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

1. Maakondlikul jäljendusvaadendil: laureaadid 1. - 3. klasside arvestuses  - Hanna Loree Miilits, Mirjam Kana, Johanna Laula, Mahe - Liis Järmut;
laureaadid 7. - 10. klasside arvestuses - Meikel Särev, Kevin Pihlak.

Juhendaja: Karin Koppel.

2. Saare Maakonna  rahvastepalli meistrivõistlustel: I koht - Kätrin Kuuder, Lisell Laul, Melissa Rei, Emily Järmut, Carola Viljaste, Emma Liisi Leidas, Grete Kundikov, Lisette Ligi.
Juhendajad: Riina Paat ja Margo Rüütel.

3. Saaremaa gümnaasiumidevahelisel korvpallivõistlusel: I koht - Ardi Kald, Andri Truumees, Margus Mägi, Andrus Jõeleht, Kaur Kurg, Tormi Jonatan Metsla, Riko Robi Tamtik, Eke Rüütel,  Kristofer Kollo, Joonatan Johanson.
Juhendajad: Mati Rüütel ja Margo Rüütel.

4. D - vanuseklassi Saaremaa meistrivõistlustel sisekergejõustikus:
Alissa Vaher - kaugushüppes  I koht, 50m jooksus III koht,  200m takistusjooksus VI koht.
  Juhendaja:Riina Paat.

5. Saaremaa meistrivõistlusetel korvpallis: Orissaare meeskond,  mille koosseisus mängisid meie kooli õpilased,
saavutas I koha - Kaur Kurg, Eke Rüütel, Joonatan Johanson, Ardi Kald, Andri Truumees, Margus Mägi.
Juhendajad: Mati Rüütel ja Andre Kuntsel.

 

Direktori tänu

Kooli  esindamise eest

1. maakondlikul jäljendusvaadendil: Heili Marii Koppel, Arabella Peedu, Adeele Mölder, Paul  Morgan Kaljuste, Eva Kätliin Leidas, Lisandra Piik, Meele Kelder, Martti Suurna.
Juhendaja: Karin Koppel

2. Saare Maakonna  rahvastepalli meistrivõistlustel: Karolin Tüür, Lagle Levit, Alissa Vaher, Kaisa Trull, Britte Brant, Aleksandra Laks, Mahe-Liis Järmut, Hiie Kärner, Egon Kula, Marek Koppel, Kristo Väljaots, Henri Laidmaa, Risto Truumees, Saimon Särev, Artur Holm, Oliver Laul.
Juhendajad: Riina Paat ja Margo Rüütel.

3. TV 10 Olümpiastarti etapil Uku Rüütel, Simona Rüütel, Lisandra Piik, Egon Kula, Oliver Laul, Lisell Laul.
Juhendajad: õpetajad Riina Paat ja Margo Rüütel.

4. D - vanuseklassi Saaremaa meistrivõistlustel sisekergejõustikus: Mahe - Liis Järmut, Rico Veskis, Iiris Mägi.
Juhendajad: õpetajad Riina Paat ja Margo Rüütel.

11. - 17.04

Eesti keele ja ajaloo ainenädal

5. - 12. kl õpilased

J. Hõbenael, K. Kirs,

I. Maripuu

12.04

kooli sisseastumiskatsete vestluse simulatsioon 9. klassi õpilastele. Individuaalselt (üks õpilane vestleb 20 min). Korraldab Töötukassa.

9. klass              

T. Kand

12.04

töötukassa töötoad 8. ja 10. klassile. Kellaajad täpsustuvad.

8. klass ja
10. klass

T. Kand

13.04

sisekaitsesuuna lõpueksam /eelmisel päeval õpivad kodus, pärast eksami jätkavad tundides.

J. Johanson,
M. Kask,
G. Peet,
R. Ränk,
R. Kostikov,
M. Trull,
K. Kollo

H. Kurg

14.04

1.; 4.; 7. klassi õpilaste teviseuuring alates kell 10.00

 

 

14.04

Kell 13.35 (6. tund) kultuurimaja rohelises saalis ETV –ga koostöös (Riin Vann) kohtumine filmirežissööriga „Sellest saab meie suvi“.

gümnaasium

K. Koppel

15.04.

SUUR REEDE

 

 

18.-24.04

 

 

 

19.04

õpilaskontsert

Muusikakool

M. Nõu

19.04

4.-5.kl Lääne regiooni rahvastepalli MV, liikumisõpetus vahetatud algklassides

nimekiri seinal

R.Paat

19.04

6. kl KEAT koolitus 2. - 3. tund

6. klass

S. Lember

20.04

Maakondlik põhikoolide näitemängupäev Orissaare kultuurimajas

 

K. Koppel

20.04.

6. kl ettevõtlikkuspädevuse test arvutiklassis

6. kl, kellaaeg täpsustub

S. Lember/

 H. Kurg

21.04

krossijooksu MV

 

M. Rüütel

21.04

12. klassi viimase koolikella aktus (1. tund)

koolipere 5.-12.kl + 1. kl

K. Koppel

21.04-23.04

12. kl lõpureis Rootsi

12. kl (13 õpilast)

K. Kirs

21.04

kevadkontsert

1. - 4. kl

M. Tamm

22.04.

e- sisseastumistestid järgmise aasta 10. klassile

9. kl + soovijad mujalt

H. Kurg/

M. Prii

22.04

Ida - Saaremaa laulumaias Muhu PK

solistid 1. , 5. kl

A. Kann

 

Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest

1. Maakondlikul jäljendusvaadendil: laureaadid 1. - 3. klasside arvestuses  - Hanna Loree Miilits, Mirjam Kana, Johanna Laula, Mahe - Liis Järmut;
laureaadid 7. - 10. klasside arvestuses - Meikel Särev, Kevin Pihlak.

Juhendaja: Karin Koppel.

2. Saare Maakonna  rahvastepalli meistrivõistlustel: I koht - Kätrin Kuuder, Lisell Laul, Melissa Rei, Emily Järmut, Carola Viljaste, Emma Liisi Leidas, Grete Kundikov, Lisette Ligi.
Juhendajad: Riina Paat ja Margo Rüütel.

3. Saaremaa gümnaasiumidevahelisel korvpallivõistlusel: I koht - Ardi Kald, Andri Truumees, Margus Mägi, Andrus Jõeleht, Kaur Kurg, Tormi Jonatan Metsla, Riko Robi Tamtik, Eke Rüütel,  Kristofer Kollo, Joonatan Johanson.
Juhendajad: Mati Rüütel ja Margo Rüütel.

4. D - vanuseklassi Saaremaa meistrivõistlustel sisekergejõustikus:
Alissa Vaher - kaugushüppes  I koht, 50m jooksus III koht,  200m takistusjooksus VI koht.
  Juhendaja:Riina Paat.

5. Saaremaa meistrivõistlusetel korvpallis: Orissaare meeskond,  mille koosseisus mängisid meie kooli õpilased,
saavutas I koha - Kaur Kurg, Eke Rüütel, Joonatan Johanson, Ardi Kald, Andri Truumees, Margus Mägi.
Juhendajad: Mati Rüütel ja Andre Kuntsel.

 

Direktori tänu

Kooli  esindamise eest

1. maakondlikul jäljendusvaadendil: Heili Marii Koppel, Arabella Peedu, Adeele Mölder, Paul  Morgan Kaljuste, Eva Kätliin Leidas, Lisandra Piik, Meele Kelder, Martti Suurna.
Juhendaja: Karin Koppel

2. Saare Maakonna  rahvastepalli meistrivõistlustel: Karolin Tüür, Lagle Levit, Alissa Vaher, Kaisa Trull, Britte Brant, Aleksandra Laks, Mahe-Liis Järmut, Hiie Kärner, Egon Kula, Marek Koppel, Kristo Väljaots, Henri Laidmaa, Risto Truumees, Saimon Särev, Artur Holm, Oliver Laul.
Juhendajad: Riina Paat ja Margo Rüütel.

3. TV 10 Olümpiastarti etapil Uku Rüütel, Simona Rüütel, Lisandra Piik, Egon Kula, Oliver Laul, Lisell Laul.
Juhendajad: õpetajad Riina Paat ja Margo Rüütel.

4. D - vanuseklassi Saaremaa meistrivõistlustel sisekergejõustikus: Mahe - Liis Järmut, Rico Veskis, Iiris Mägi.
Juhendajad: õpetajad Riina Paat ja Margo Rüütel.

 

11. - 17.04

Eesti keele ja ajaloo ainenädal

5. - 12. kl õpilased

J. Hõbenael, K. Kirs,

I. Maripuu

12.04

kooli sisseastumiskatsete vestluse simulatsioon 9. klassi õpilastele. Individuaalselt (üks õpilane vestleb 20 min). Korraldab Töötukassa.

9. klass              

T. Kand

12.04

töötukassa töötoad 8. ja 10. klassile. Kellaajad täpsustuvad.

8. klass ja
10. klass

T. Kand

13.04

sisekaitsesuuna lõpueksam /eelmisel päeval õpivad kodus, pärast eksami jätkavad tundides.

J. Johanson,
M. Kask,
G. Peet,
R. Ränk,
R. Kostikov,
M. Trull,
K. Kollo

H. Kurg

14.04

1.; 4.; 7. klassi õpilaste teviseuuring alates kell 10.00

 

 

14.04

Kell 13.35 (6. tund) kultuurimaja rohelises saalis ETV –ga koostöös (Riin Vann) kohtumine filmirežissööriga „Sellest saab meie suvi“.

gümnaasium

K. Koppel

15.04.

SUUR REEDE

 

 

18.-24.04

 

 

 

19.04

õpilaskontsert

Muusikakool

M. Nõu

19.04

4.-5.kl Lääne regiooni rahvastepalli MV, liikumisõpetus vahetatud algklassides

nimekiri seinal

R.Paat

19.04

6. kl KEAT koolitus 2. - 3. tund

6. klass

S. Lember

20.04

Maakondlik põhikoolide näitemängupäev Orissaare kultuurimajas

 

K. Koppel

20.04.

6. kl ettevõtlikkuspädevuse test arvutiklassis

6. kl, kellaaeg täpsustub

S. Lember/

 H. Kurg

21.04

krossijooksu MV

 

M. Rüütel

21.04

12. klassi viimase koolikella aktus (1. tund)

koolipere 5.-12.kl + 1. kl

K. Koppel

21.04-23.04

12. kl lõpureis Rootsi

12. kl (13 õpilast)

K. Kirs

21.04

kevadkontsert

1. - 4. kl

M. Tamm

22.04.

e- sisseastumistestid järgmise aasta 10. klassile

9. kl + soovijad mujalt

H. Kurg/

M. Prii

22.04

Ida - Saaremaa laulumaias Muhu PK

solistid 1. , 5. kl

A. Kann