Uudised

Info nr 27-22 18. aprill www


Info nr 27

18. -24.04

 

 

 

19.04

Õpilaskontsert (õhtupoole kooli saalis)

Muusikakool

M. Nõu

19.04

4. - 5. kl Lääne regiooni rahvastepalli MV, liikumisõpetus vahetatud algklassides

nimekiri seinal

R. Paat

19.04

6. kl KEAT koolitus 2. - 3. tund

6. klass

S. Lember

20.04

Maakondlik põhikoolide näitemängupäev Orissaare kultuurimajas

 

K. Koppel

20.04

6. kl ettevõtlikkuspädevuse test arvutiklassis

6. kl, kellaaeg täpsustub

S. Lember/ H. Kurg

21.04

krossijooksu MV

 

M. Rüütel

21.04

12. klassi viimase koolikella aktus (1. tund)

Koolipere 5. -12. kl + 1. kl

K. Koppel

21.04-23.04

12. kl lõpureis Rootsi

12. kl (13 õpilast)

K. Kirs

21.04

kevadkontsert

1. - 4. kl

M. Tamm

22.04

e- sisseastumistestid järgmise aasta 10. klassile

9. kl + soovijad mujalt (Tornimäe, Kahtla, Muhu)

H. Kurg/

M. Prii

22.04

Ida-Saaremaa laulumaias Muhu PK

solistid 1. , 5. kl

A. Kann

 

25.04-01.05

KOOLIVAHEAEG

 

 

25.04

eesti keele riigieksam füüsika klassis

12. klass

K. Kirs

25.04 -01.05

8. ja 12. kl tegelevad iseseisvate lõputöödega!!!

 

juhendajad

27.04

12. kl lastevanemate koosolek kell 18.00-19.00 (ruumis 116)

 

K. Kirs

02.-08.05

 

 

 

3.05

inglise keele riigieksam – kirjalik, füüsika klassis

12. kl

H. Kaasik

4.05

Inglise keele riigieksam – suuline, ruum täpsustub

 

 

5.- 6. mai

päästelaager Väike - Maarjas

10. klass + 11. kl L. Lember

H. Kurg

4. mai

mudilaskooride eelproov 15.00 Kuressaare

4 õpilast 1-3 kl

A Kann

4.mai

RMK matk Abula - Kalasma õpperada

4. klass

S. Vaht

8.05

8. klassi maakondlik tasemetöö eesti keelest

8. kl õpilased

K. Kirs

 

Info nr 27

 

25.04-01.05

KOOLIVAHEAEG

 

 

25.04

eesti keele riigieksam füüsika klassis

12. klass

K. Kirs

25.04 -01.05

8. ja 12. kl tegelevad iseseisvate lõputöödega!!!

 

juhendajad

27.04

12. kl lastevanemate koosolek kell 18.00-19.00 (ruumis 116)

 

K. Kirs

02.-08.05

 

 

 

3.05

inglise keele riigieksam – kirjalik, füüsika klassis

12. kl

H. Kaasik

4.05

Inglise keele riigieksam – suuline, ruum täpsustub

 

 

5.- 6. mai

päästelaager Väike - Maarjas

10. klass + 11. kl L. Lember

H. Kurg

4. mai

mudilaskooride eelproov 15.00 Kuressaare

4 õpilast 1-3 kl

A Kann

4.mai

RMK matk Abula - Kalasma õpperada

4. klass

S. Vaht

8.05

8. klassi maakondlik tasemetöö eesti keelest

8. kl õpilased

K. Kirs

 

18. -24.04

 

 

 

19.04

Õpilaskontsert (õhtupoole kooli saalis)

Muusikakool

M. Nõu

19.04

4. - 5. kl Lääne regiooni rahvastepalli MV, liikumisõpetus vahetatud algklassides

nimekiri seinal

R. Paat

19.04

6. kl KEAT koolitus 2. - 3. tund

6. klass

S. Lember

20.04

Maakondlik põhikoolide näitemängupäev Orissaare kultuurimajas

 

K. Koppel

20.04

6. kl ettevõtlikkuspädevuse test arvutiklassis

6. kl, kellaaeg täpsustub

S. Lember/ H. Kurg

21.04

krossijooksu MV

 

M. Rüütel

21.04

12. klassi viimase koolikella aktus (1. tund)

Koolipere 5. -12. kl + 1. kl

K. Koppel

21.04-23.04

12. kl lõpureis Rootsi

12. kl (13 õpilast)

K. Kirs

21.04

kevadkontsert

1. - 4. kl

M. Tamm

22.04

e- sisseastumistestid järgmise aasta 10. klassile

9. kl + soovijad mujalt (Tornimäe, Kahtla, Muhu)

H. Kurg/

M. Prii

22.04

Ida-Saaremaa laulumaias Muhu PK

solistid 1. , 5. kl

A. Kann