Uudised

Info nr 28-22 02. mai www


Direktori kiitus:

kooli eduka esindamise eest

  1. Saare maakonna krossijooksu meistrivõistlustel: Lisell Laul – II koht,
    juhendaja: õpetaja Riina Paat;

  2. 4. - 5. kl tüdrukute Dumle rahvastepalli Lääne piirkonna finaalis I koht - Kätrin Kuuder, Lisell Laul, Melissa Rei, Emily Järmut, Karolin Tüür, Emma Liisi Leidas, Grete Kundikov, Lisette Ligi,
    juhendaja: õpetaja Riina Paat.

Direktori tänu: kooli esindamise eest Saare maakonna krossijooksu meistrivõistlustel: Rene Kula, Oliver Laul, Ragnar Kurg, Ilmar Vidres Kütt, Hiie Kärner, Meele Kelder,
juhendajad: õpetajad Riina Paat ja Margo Rüütel.

02. - 08.05

 

 

 

3.05 – 4.05

inglise keele riigieksam inglise keele klassis

12.kl

M. Prii

 

4.05              

  • 5. - 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus (15. min)

5. - 9. kl

M. Ansper, H. Kurg

5.- 6. mai

päästelaager Väike - Maarjas

10. klass + 11. kl L. Lember

H. Kurg/

M. Lindmäe

4. mai

mudilaskooride eelproov 15.00 Kuressaare

4 õpilast 1.-3. kl

A. Kann

4. mai

RMK matk Abula - Kalasma õpperada

4. klass

S.Vaht

5. mai

9. kl eesti keele proovieksam 3.- 6. tund

9. klass

J.Hõbenael

5.05

õppereis Kuressaarde: viikingite näitus + kino

6. klass

S. Lember

6.05

4. kl emadepäev, rühmatunnid emadele

kell 12. - 14.00

4. kl

S.Vaht

 

09. - 15.05

 

 

 

9.05             

Euroopa päev. Külalislektor. 1. ja 2. tund

5.-7.kl; 8.- 12. kl

Piret Kolk

11.05

Soome keele ja ettevõtluse virtuaalpäev

10. kl valikaine õpilased

H. Kurg/

J.Hõbenael

12.05

8. klassi maakondlik tasemetöö eesti keelest

8. kl õpilased

K. Kirs

13.05

öökool

3.- 4.kl

 

14.05

Nuputa vabariiklik võistlus Tallinnas

4 õpilast

M. Lass,

L. Laul

16. - 22.05

 

 

 

16.05.

gümnaasiumi lõputööde esitamine komisjonile

12. kl

 

17.05

1. klassi tutvumispäev kell 11

 

S. Vaht

18.05

  • 5. - 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus (15. min)

5.- 9. kl

M. Ansper

20.05

   matemaatika riigieksam

12. kl

M. Prii

21.05.

  robootikaring Muhus Lego   kiirendusvõistlusel

algkl. õpilased ringist

H. Kurg

 

Direktori kiitus:

kooli eduka esindamise eest

  1. Saare maakonna krossijooksu meistrivõistlustel: Lisell Laul – II koht,
    juhendaja: õpetaja Riina Paat;

  2. 4. - 5. kl tüdrukute Dumle rahvastepalli Lääne piirkonna finaalis I koht - Kätrin Kuuder, Lisell Laul, Melissa Rei, Emily Järmut, Karolin Tüür, Emma Liisi Leidas, Grete Kundikov, Lisette Ligi,
    juhendaja: õpetaja Riina Paat.

Direktori tänu: kooli esindamise eest Saare maakonna krossijooksu meistrivõistlustel: Rene Kula, Oliver Laul, Ragnar Kurg, Ilmar Vidres Kütt, Hiie Kärner, Meele Kelder,
juhendajad: õpetajad Riina Paat ja Margo Rüütel.

 

09. - 15.05

 

 

 

9.05             

Euroopa päev. Külalislektor. 1. ja 2. tund

5.-7.kl; 8.- 12. kl

Piret Kolk

11.05

Soome keele ja ettevõtluse virtuaalpäev

10. kl valikaine õpilased

H. Kurg/

J.Hõbenael

12.05

8. klassi maakondlik tasemetöö eesti keelest

8. kl õpilased

K. Kirs

13.05

öökool

3.- 4.kl

 

14.05

Nuputa vabariiklik võistlus Tallinnas

4 õpilast

M. Lass,

L. Laul

16. - 22.05

 

 

 

16.05.

gümnaasiumi lõputööde esitamine komisjonile

12. kl

 

17.05

1. klassi tutvumispäev kell 11

 

S. Vaht

18.05

  • 5. - 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus (15. min)

5.- 9. kl

M. Ansper

20.05

   matemaatika riigieksam

12. kl

M. Prii

21.05.

  robootikaring Muhus Lego   kiirendusvõistlusel

algkl. õpilased ringist

H. Kurg

 

02. - 08.05

 

 

 

3.05 – 4.05

inglise keele riigieksam inglise keele klassis

12.kl

M. Prii

 

4.05              

  • 5. - 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus (15. min)

5. - 9. kl

M. Ansper, H. Kurg

5.- 6. mai

päästelaager Väike - Maarjas

10. klass + 11. kl L. Lember

H. Kurg/

M. Lindmäe

4. mai

mudilaskooride eelproov 15.00 Kuressaare

4 õpilast 1.-3. kl

A. Kann

4. mai

RMK matk Abula - Kalasma õpperada

4. klass

S.Vaht

5. mai

9. kl eesti keele proovieksam 3.- 6. tund

9. klass

J.Hõbenael

5.05

õppereis Kuressaarde: viikingite näitus + kino

6. klass

S. Lember

6.05

4. kl emadepäev, rühmatunnid emadele

kell 12. - 14.00

4. kl

S.Vaht