Uudised

Info nr 4 -19 23. september www


Direktori kiitused

1) Kooli eduka esindamise eest EKSL jalgpalli rahvaliiga Saaremaa alagrupis
6. - 9. kl poiste arvestuses, I koht: Karl Erik Holm, Eke Rüütel, Gregor Andreas Amelkin, Meikel Särev, Kaur Kurg, Riko Robi Tamtik, Ardi Kald, Andri Truumees.
Juhendaja õp. Margo Rüütel.

Direktori tänu

1) 12. klassi õpilastele ja klassijuhataja Juunika Hõbenaelale 10. klassi koolikatsete läbiviimise eest;

2) 9. klassi õpilastele ja klassijuhataja Liis Laulule 5. klassi koolikatsete läbiviimise eest;

3) 5. - 6. klasside õpilastele ja õpetajatele Margot Ansperile, Janne Toomannile, Mare Noodale ja Pilet Kolkile maailmakoristuse päeva läbiviimise eest.

 

23.- 27.09

LIIKUMISNÄDAL

 

23. 09

Spordipäev 2.-4. tund algklassid; 5.-7. tund 5.-12. kl

 

24.09

7.kl tasemetöö loodusõpetus 2-3. tund

 

24.09

1.-4. kl Saiklas projektõpe

 

25.09

Lasteaia spordipäev (3.-4.tund)

8. klass

25.09

2.-3. klass Saiklas projektõpe

 

25. 09

Jalgpallipäev peale 6. tundi

alates 7. klassist

26.09

Sporditeadmiste teatejooks suurtel vahetundidel

 

27. 09

5. klassi õppereis Koguva muuseumisse

5. klass

27.09 kell 18.00

Tsirkuse etendus kultuurimajas Pilet 6.-ja 8.-

 

27. 09

U16 võistkond Orissaare Spordikoolis rahvusvahelisel turniiril

8. klassi poisid/ 8. klass pealtvaataja

     

30.09 - 04.10

 

 

1. 10

Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert kell 12.45

 

1.1

4. kl tasemetöö loodusõpetus

 

1.10

LR õppesuuna õppereis Vilsandile

Gümnaasiumi 11 õpilast

1. 10

D. Vaarandi konkurss KG-s

etlejad

2. 10

Teatekross Kärlal

kooli võistkond

4. 10

ÕPETAJATE PÄEV

koolipere

 

Direktori kiitused

1) Kooli eduka esindamise eest EKSL jalgpalli rahvaliiga Saaremaa alagrupis
6. - 9. kl poiste arvestuses, I koht: Karl Erik Holm, Eke Rüütel, Gregor Andreas Amelkin, Meikel Särev, Kaur Kurg, Riko Robi Tamtik, Ardi Kald, Andri Truumees.
Juhendaja õp. Margo Rüütel.

Direktori tänu

1) 12. klassi õpilastele ja klassijuhataja Juunika Hõbenaelale 10. klassi koolikatsete läbiviimise eest;

2) 9. klassi õpilastele ja klassijuhataja Liis Laulule 5. klassi koolikatsete läbiviimise eest;

3) 5. - 6. klasside õpilastele ja õpetajatele Margot Ansperile, Janne Toomannile, Mare Noodale ja Pilet Kolkile maailmakoristuse päeva läbiviimise eest.

 

 

23.- 27.09

LIIKUMISNÄDAL

 

23. 09

Spordipäev 2.-4. tund algklassid; 5.-7. tund 5.-12. kl

 

24.09

7.kl tasemetöö loodusõpetus 2-3. tund

 

24.09

1.-4. kl Saiklas projektõpe

 

25.09

Lasteaia spordipäev (3.-4.tund)

8. klass

25.09

2.-3. klass Saiklas projektõpe

 

25. 09

Jalgpallipäev peale 6. tundi

alates 7. klassist

26.09

Sporditeadmiste teatejooks suurtel vahetundidel

 

27. 09

5. klassi õppereis Koguva muuseumisse

5. klass

27.09 kell 18.00

Tsirkuse etendus kultuurimajas Pilet 6.-ja 8.-

 

27. 09

U16 võistkond Orissaare Spordikoolis rahvusvahelisel turniiril

8. klassi poisid/ 8. klass pealtvaataja

     

30.09 - 04.10

 

 

1. 10

Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert kell 12.45

 

1.1

4. kl tasemetöö loodusõpetus

 

1.10

LR õppesuuna õppereis Vilsandile

Gümnaasiumi 11 õpilast

1. 10

D. Vaarandi konkurss KG-s

etlejad

2. 10

Teatekross Kärlal

kooli võistkond

4. 10

ÕPETAJATE PÄEV

koolipere