Uudised

Info nr 30-22 15. mai www


Direktori kiitus

kooli eduka esindamise eest:

- vabariiklikul geograafiaolümpiaadil: Ragnar Kurg.
Juhendaja Tiina Ruus;

- XIV saare MK koolide B-kl jalgpalli meistrivõistlustel:
tüdrukud 2. koht - Anette Ige, Nora Mahlak, Saskja Lember, Alexandra Hints, Sandra Leht, Karoliina Kaljuste, Marleen Suurna, Simona Rüütel;
poisid 2. koht - Ardi Kald, Margus Mägi, Andri Truumees, Madis Mägi, Ilmar Vidres Kütt, Ragnar Kurg, Romet Linkholm, Hindrek Ansper, Vitalii Rudenko.
Juhendajad Riina Paat ja Margo Rüütel;

- TV 10 Olümpiastarti maakondlikul IV etapil:
Oliver Laul - III koht palliviskes, III koht kettaheites, Lisell Laul - I koht palliviskes, Emily Järmut - I koht 600m jooksus, Oskar Joosep Metsla - II koht palliviskes, Simona Rüütel - II koht kettaheites.
Juhendajad Riina Paat, Margo Rüütel, Endel Tustit.

Direktori tänu

1. Kooli esindamise eest TV 10 Olümpiastarti maakondlikul IV etapil – Keron Saulus.

2. Tänan võõrkeelte ainesektsiooni Euroopa päeva sisuka läbiviimise eest. Eriline tänu õpetaja Piretile.

 

KUUPÄEVAD

TEGEVUSED

OSAVÕTJAD

VASTUTAV

16. - 22.05

     

16.05

Gümnaasiumi lõputööde esitamine komisjonile

12. kl                 

Juhendajad ja õpilane

17.05

1. klassi tutvumispäev kell 12.30 kooli saalis

Juhtkond +
4. kl

S. Vaht

18.05

5. - 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus

(15. min)

5. - 9. klass

M. Ansper

19.05

D - kl kergejõustiku MV Tornimäel

6 P ja 6 T (2.- 4. kl)

R. Paat, M. Rüütel

19.05

Lasteaia spordipäeva korraldamine,
2. ja 3. tund

8. kl

R. Paat

20.05

Matemaatika riigieksam (matemaatika ja keemia tunnid koolimaja vanas osas)

12. kl

M. Prii

20.05

Algklasside spordipäev alates 2. tund

1. - 4. kl

R. Paat,

M. Rüütel

21.05

Robootikaring Muhus Lego kiirendusvõistlusel

algkl õpil. ringist

E. Aasa

 

 

23. - 29.05

     

23.05

8. kl lõputööde esitamine komisjonile

8. kl

P. Kolk

23.05

Spordipäev 5.- 12. kl alates 4. tunnist

 

R. Paat, M. Rüütel

24.05

Gümnaasiumi lõputööde kaitsmine

11. ja 12. kl

K. Kirs

25.05

Olümpiaadivõitjate pidulik vastuvõtt Kuressaares

Kutsetega

 

26.05

9. klassi viimane koolikell 5. tund

Koolipere

K. Koppel

27.05

muusikakoolis lõpueksam

8. kl

M. Nõu

27.05

lemmikloomapäev, tegevuskava täpsustub

1. - 6. kl

P. Kolk

27. - 28.05

10. ja 11.kl klassireis Lätti

10. ja 11. kl

R. Paat, L. Laul

30.05 - 05.06

 

 

 

30.05

Põhikooli lõpueksam eesti keelest

9. klass

J. Hõbenael

31.05

8. kl lõputööde kaitsmine

7. ja 8. kl

M. Prii

31.05

5.- 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus

 

5. - 9. klass

 

M. Ansper

01.06

12. kl koolieksam

 

I. Maripuu

03.06

Õppekäik "Pärandkultuur metsas ja kodus" RMK Laugu metsavahimaja

1. klass

T. Kand

03.06

Muusikakooli lõpupidu

 

M. Nõu

01.-02.06

5. klassi ekskursioon Harjumaale

5. klass

K. Koppel

01.-02.06

7. kl ekskursioon Kihnu

7. kl

J. Hõbenael

 

Direktori kiitus

kooli eduka esindamise eest:

- vabariiklikul geograafiaolümpiaadil: Ragnar Kurg.
Juhendaja Tiina Ruus;

- XIV saare MK koolide B-kl jalgpalli meistrivõistlustel:
tüdrukud 2. koht - Anette Ige, Nora Mahlak, Saskja Lember, Alexandra Hints, Sandra Leht, Karoliina Kaljuste, Marleen Suurna, Simona Rüütel;
poisid 2. koht - Ardi Kald, Margus Mägi, Andri Truumees, Madis Mägi, Ilmar Vidres Kütt, Ragnar Kurg, Romet Linkholm, Hindrek Ansper, Vitalii Rudenko.
Juhendajad Riina Paat ja Margo Rüütel;

- TV 10 Olümpiastarti maakondlikul IV etapil:
Oliver Laul - III koht palliviskes, III koht kettaheites, Lisell Laul - I koht palliviskes, Emily Järmut - I koht 600m jooksus, Oskar Joosep Metsla - II koht palliviskes, Simona Rüütel - II koht kettaheites.
Juhendajad Riina Paat, Margo Rüütel, Endel Tustit.

Direktori tänu

1. Kooli esindamise eest TV 10 Olümpiastarti maakondlikul IV etapil – Keron Saulus.

2. Tänan võõrkeelte ainesektsiooni Euroopa päeva sisuka läbiviimise eest. Eriline tänu õpetaja Piretile.

 

 

23. - 29.05

     

23.05

8. kl lõputööde esitamine komisjonile

8. kl

P. Kolk

23.05

Spordipäev 5.- 12. kl alates 4. tunnist

 

R. Paat, M. Rüütel

24.05

Gümnaasiumi lõputööde kaitsmine

11. ja 12. kl

K. Kirs

25.05

Olümpiaadivõitjate pidulik vastuvõtt Kuressaares

Kutsetega

 

26.05

9. klassi viimane koolikell 5. tund

Koolipere

K. Koppel

27.05

muusikakoolis lõpueksam

8. kl

M. Nõu

27.05

lemmikloomapäev, tegevuskava täpsustub

1. - 6. kl

P. Kolk

27. - 28.05

10. ja 11.kl klassireis Lätti

10. ja 11. kl

R. Paat, L. Laul

30.05 - 05.06

 

 

 

30.05

Põhikooli lõpueksam eesti keelest

9. klass

J. Hõbenael

31.05

8. kl lõputööde kaitsmine

7. ja 8. kl

M. Prii

31.05

5.- 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus

 

5. - 9. klass

 

M. Ansper

01.06

12. kl koolieksam

 

I. Maripuu

03.06

Õppekäik "Pärandkultuur metsas ja kodus" RMK Laugu metsavahimaja

1. klass

T. Kand

03.06

Muusikakooli lõpupidu

 

M. Nõu

01.-02.06

5. klassi ekskursioon Harjumaale

5. klass

K. Koppel

01.-02.06

7. kl ekskursioon Kihnu

7. kl

J. Hõbenael

 

KUUPÄEVAD

TEGEVUSED

OSAVÕTJAD

VASTUTAV

16. - 22.05

     

16.05

Gümnaasiumi lõputööde esitamine komisjonile

12. kl                 

Juhendajad ja õpilane

17.05

1. klassi tutvumispäev kell 12.30 kooli saalis

Juhtkond +
4. kl

S. Vaht

18.05

5. - 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus

(15. min)

5. - 9. klass

M. Ansper

19.05

D - kl kergejõustiku MV Tornimäel

6 P ja 6 T (2.- 4. kl)

R. Paat, M. Rüütel

19.05

Lasteaia spordipäeva korraldamine,
2. ja 3. tund

8. kl

R. Paat

20.05

Matemaatika riigieksam (matemaatika ja keemia tunnid koolimaja vanas osas)

12. kl

M. Prii

20.05

Algklasside spordipäev alates 2. tund

1. - 4. kl

R. Paat,

M. Rüütel

21.05

Robootikaring Muhus Lego kiirendusvõistlusel

algkl õpil. ringist

E. Aasa