Uudised

Info nr 32-22 30. mai www


Direktori kiitus

kooli eduka esindamise eest Saaremaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel:

Lisell Laul - U14 vanuseklassi Saaremaa meistritiitel kaugushüppes, 60m jooksus ja kõrgushüppes,

Simona Rüütel - U16 vanuseklassi Saaremaa meistritiitel kuulitõukes, kettaheites II koht;

Hindrek Ansper - U16 vanuseklassi kuulitõukes II koht, 100m jooksus III koht ja kaugushüppes III koht;

Madis Mägi - U16 vanuseklassi 300m jooksus   II koht ja kaugushüppes II koht. 

Juhendajad Riina Paat, Margo Rüütel, Endel Tustit.

 

Direktori tänu

õpetaja Piretile toreda lemmikloomapäeva läbiviimise eest.

 

30.05 - 05.06

 

 

 

30.05

Põhikooli lõpueksam eesti keelest

9. klass

J. Hõbenael

31.05

8. kl lõputööde kaitsmine

7. ja 8. kl

M. Prii

31.05

5.- 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus

 

5. - 9. klass

 

M. Ansper

01.06

12. kl koolieksam

 

I. Maripuu

01.- 02.06

5. klassi ekskursioon Harjumaale

5. klass

K. Koppel

01.- 02.06

7. kl ekskursioon Kihnu

7. kl

J. Hõbenael

01.06

4. klassi jalgsimatk

4. klass

S.Vaht

01.06

Jalgsimatk

2. klass

K. Paasoja

02.06

Klassi perepäev

2. klass

17.00 - 20.00

K. Paasoja

03. - 04.06

Telkides ööbimisega matk

6. klass

S. Lember

03.06

Õppekäik "Pärandkultuur metsas ja kodus" RMK Laugu metsavahimaja

1. klass

T. Kand

03.06

Muusikakooli lõpupidu

 

M. Nõu

 

06.06 -12.06

 

 

 

6.06

Põhikooli matemaatikaeksam

9. kl

M. Prii

6.06

Konsultatsioonipäev üleminekueksamitele

10., 11. kl

H. Kurg,

H. Kaasik

7.06

Gümnaasiumiklasside üleminekueksamid

10., 11. kl

H. Kurg

7.06

Klassireis Kuressaarde

2. kl

K. Paasoja

7.06

Klassireis Kuressaarde

4. kl

S. Vaht

7.06

Klassireis Muhusse

3. kl

M. Tamm

9.06

Sisekaitse õppepäev Kuressaares, merepraktika. Väljasõit kell 11.30

11. kl

R. Õun

9.06

4. klassi lõpupidu Asva viikingikülas koos lapsevanematega kell 17.00 - 20.00

4. kl

S. Vaht

10.06

Noorte tänuüritus algusega kell 17.30

kutsetega

M. Prii

10.06

Algklasside aastalõpuaktus kell 14.00

1.- 4. kl

K. Koppel

 

13.06 -19.06

 

 

 

13.06

Projektipäev orienteerumismänguga + kooliaasta lõpuaktus üleminekuklassidele

5.- 8. ja

10.- 11. kl

 

K. Koppel

14.06

Põhikooli valikeksam

9. kl

komisjoni esimees

15. - 16.06

8. klassi reis Lätti (Sigulda - Riia)

8. kl

P. Kolk

17.06

Põhikooli lõpuaktus kell 16.00 koolimajas

8. ja 9. kl

K. Koppel,

M. Lass

18.06

Saaremaa laulupidu

koorid

A. Kann,

K. Levit

 

20.06. - 26.06

     

20.06

Parimate lõpetajate vastuvõtt Kuressaares

A. Kald, R. Ränk

 

21.06

Gümnaasiumi lõpuaktus kell 16.00 kultuurimajas

12. klass

K. Koppel,

K. Kirs

 

 

 

 

 

Direktori kiitus

kooli eduka esindamise eest Saaremaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel:

Lisell Laul - U14 vanuseklassi Saaremaa meistritiitel kaugushüppes, 60m jooksus ja kõrgushüppes,

Simona Rüütel - U16 vanuseklassi Saaremaa meistritiitel kuulitõukes, kettaheites II koht;

Hindrek Ansper - U16 vanuseklassi kuulitõukes II koht, 100m jooksus III koht ja kaugushüppes III koht;

Madis Mägi - U16 vanuseklassi 300m jooksus   II koht ja kaugushüppes II koht. 

Juhendajad Riina Paat, Margo Rüütel, Endel Tustit.

 

Direktori tänu

õpetaja Piretile toreda lemmikloomapäeva läbiviimise eest.

 

 

06.06 -12.06

 

 

 

6.06

Põhikooli matemaatikaeksam

9. kl

M. Prii

6.06

Konsultatsioonipäev üleminekueksamitele

10., 11. kl

H. Kurg,

H. Kaasik

7.06

Gümnaasiumiklasside üleminekueksamid

10., 11. kl

H. Kurg

7.06

Klassireis Kuressaarde

2. kl

K. Paasoja

7.06

Klassireis Kuressaarde

4. kl

S. Vaht

7.06

Klassireis Muhusse

3. kl

M. Tamm

9.06

Sisekaitse õppepäev Kuressaares, merepraktika. Väljasõit kell 11.30

11. kl

R. Õun

9.06

4. klassi lõpupidu Asva viikingikülas koos lapsevanematega kell 17.00 - 20.00

4. kl

S. Vaht

10.06

Noorte tänuüritus algusega kell 17.30

kutsetega

M. Prii

10.06

Algklasside aastalõpuaktus kell 14.00

1.- 4. kl

K. Koppel

 

13.06 -19.06

 

 

 

13.06

Projektipäev orienteerumismänguga + kooliaasta lõpuaktus üleminekuklassidele

5.- 8. ja

10.- 11. kl

 

K. Koppel

14.06

Põhikooli valikeksam

9. kl

komisjoni esimees

15. - 16.06

8. klassi reis Lätti (Sigulda - Riia)

8. kl

P. Kolk

17.06

Põhikooli lõpuaktus kell 16.00 koolimajas

8. ja 9. kl

K. Koppel,

M. Lass

18.06

Saaremaa laulupidu

koorid

A. Kann,

K. Levit

 

20.06. - 26.06

     

20.06

Parimate lõpetajate vastuvõtt Kuressaares

A. Kald, R. Ränk

 

21.06

Gümnaasiumi lõpuaktus kell 16.00 kultuurimajas

12. klass

K. Koppel,

K. Kirs

 

 

 

 

 

30.05 - 05.06

 

 

 

30.05

Põhikooli lõpueksam eesti keelest

9. klass

J. Hõbenael

31.05

8. kl lõputööde kaitsmine

7. ja 8. kl

M. Prii

31.05

5.- 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus

 

5. - 9. klass

 

M. Ansper

01.06

12. kl koolieksam

 

I. Maripuu

01.- 02.06

5. klassi ekskursioon Harjumaale

5. klass

K. Koppel

01.- 02.06

7. kl ekskursioon Kihnu

7. kl

J. Hõbenael

01.06

4. klassi jalgsimatk

4. klass

S.Vaht

01.06

Jalgsimatk

2. klass

K. Paasoja

02.06

Klassi perepäev

2. klass

17.00 - 20.00

K. Paasoja

03. - 04.06

Telkides ööbimisega matk

6. klass

S. Lember

03.06

Õppekäik "Pärandkultuur metsas ja kodus" RMK Laugu metsavahimaja

1. klass

T. Kand

03.06

Muusikakooli lõpupidu

 

M. Nõu