Uudised

Info nr 31-22 23. mai www


Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest Saare maakonna D - kl kergejõustiku meistrivõistlustel:

1. Pendelteatejooks I koht:

Emma Liisi Leidas, Alissa Vaher, Mahe-Liis Järmut, Hiie Kärner, Johanna Laula, Rico Veskis, Oliver Laul, Artur Holm, Markus Muul

2. Emma Liisi Leidas 60 m jooks - I koht, pallivise - I koht; Alissa Vaher kõrgushüpe -

I – II koht; Oliver Laul pallivise - II koht, kõrgushüpe - III koht.

Juhendajad: õpetajad Riina Paat, Margo Rüütel

Direktori tänu

1. Kooli esindamise eest Saare maakonna D - kl kergejõustiku meistrivõistlustel:

Hanna Loree Miilits, Henri Kaasik, Alex Mölderkivi.

Juhendajad: õpetajad Riina Paat, Margo Rüütel.

2. Kooli esindamise eest TV10 Olümpiastarti 4. vabariiklikul etapil:

Lisell Laul, Emily Järmut, Uku Rüütel, Oskar Joosep Metsla, Oliver Laul, Egon Kula, Lisandra Piik, Meele Kelder, Simona Rüütel.Juhendajad: õpetajad Riina Paat, Margo Rüütel.

23. - 29.05

                                              

23.05

8. kl lõputööde esitamine komisjonile

8. kl        

P. Kolk

23.05

Spordipäev 5.- 12. kl alates 4. tunnist

 

R. Paat,

M. Rüütel

24.05

Gümnaasiumi lõputööde kaitsmine

11. ja
12. kl

K. Kirs

25.05

Spordipäev 1. - 4. kl alates 2. tunnist

1. - 4. kl

R. Paat,

M. Rüütel

26.05

9. klassi viimane koolikell 5. tund

5. - 9. kl

K. Koppel

27.05

Muusikakoolis lõpueksam

8. kl

M. Nõu

27.05

Lemmikloomapäev, majja on oodata külalisi koos lemmikloomadega

1. - 6. kl

P. Kolk

27.05

Olümpiaadivõitjate pidulik vastuvõtt Kuressaares

M. Kelder,
L. Levit,
E. Kurvits,
M. Lass,
H. Kurg,
L. Laul,

27. - 28.05

10. ja 11. kl klassireis Lätti.

10. ja
11. kl

R. Paat,
L. Laul

30.05 - 05.06

 

 

 

30.05

Põhikooli lõpueksam eesti keelest

9. klass

J. Hõbenael

31.05

8. kl lõputööde kaitsmine

7. ja
8. kl

M. Prii        

31.05

5.- 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus

 

5. - 9. klass

 

M. Ansper

01.06

12. kl koolieksam

 

I. Maripuu

03.06

Õppekäik "Pärandkultuur metsas ja kodus" RMK Laugu metsavahimaja

1. klass

T. Kand

03.06

Muusikakooli lõpupidu

 

M. Nõu

01.-02.06

5. klassi ekskursioon Harjumaale

5. klass

K. Koppel

01.-02.06

7. kl ekskursioon Kihnu

7. kl

J. Hõbenael

 

06.06 -12.06

 

 

 

6.06

Põhikooli matemaatikaeksam

9. kl

M. Prii

6.06

Konsultatsioonipäev üleminekueksamitele

10., 11. kl

H. Kurg,

H. Kaasik

7.06

Gümnaasiumiklasside üleminekueksamid

10., 11. kl

H. Kurg

7.06

Klassireis Kuressaarde

2. kl

K. Paasoja

7.06

Klassireis Muhusse

3. kl

M. Tamm

8.06

ÕN nr 4

õpetajad

M. Prii

9.06

Sisekaitse õppepäev Kuressaares, merepraktika. Väljasõit kell 11.30

11. kl

R. Õun

9.06

4. klassi lõpupidu Asva viikingikülas koos lapsevanematega kell 17.00 - 20.00

4. kl

S. Vaht

10.06

Noorte tänuüritus

kutsetega

M. Prii

10.06

Algklasside aastalõpuaktus kell 14.00

1.- 4. kl

K. Koppel

13.06 -19.06

 

 

 

13.06        

Projektipäev orienteerumismänguga + kooliaasta lõpuaktus üleminekuklassidele

5.- 8. ja

10.- 11. kl

K. Koppel

14.06

Põhikooli valikeksam

9. kl

komisjoni esimees

15.06

ÕN nr 5

õpetajad

M. Prii

17.06

Põhikooli lõpuaktus kell 16.00 koolimajas

8. ja 9. kl

K. Koppel,

M. Lass

18.06

Saaremaa laulupidu

koorid

A. Kann,

K. Levit

 

20.06. - 26.06

     

20.06

Parimate lõpetajate vastuvõtt Kuressaares

 

 

21.06

Gümnaasiumi lõpuaktus kell 16.00 kultuurimajas

12. klass

K. Koppel,

K. Kirs

 

 

 

 

 

 

Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest Saare maakonna D - kl kergejõustiku meistrivõistlustel:

1. Pendelteatejooks I koht:

Emma Liisi Leidas, Alissa Vaher, Mahe-Liis Järmut, Hiie Kärner, Johanna Laula, Rico Veskis, Oliver Laul, Artur Holm, Markus Muul

2. Emma Liisi Leidas 60 m jooks - I koht, pallivise - I koht; Alissa Vaher kõrgushüpe -

I – II koht; Oliver Laul pallivise - II koht, kõrgushüpe - III koht.

Juhendajad: õpetajad Riina Paat, Margo Rüütel

Direktori tänu

1. Kooli esindamise eest Saare maakonna D - kl kergejõustiku meistrivõistlustel:

Hanna Loree Miilits, Henri Kaasik, Alex Mölderkivi.

Juhendajad: õpetajad Riina Paat, Margo Rüütel.

2. Kooli esindamise eest TV10 Olümpiastarti 4. vabariiklikul etapil:

Lisell Laul, Emily Järmut, Uku Rüütel, Oskar Joosep Metsla, Oliver Laul, Egon Kula, Lisandra Piik, Meele Kelder, Simona Rüütel.Juhendajad: õpetajad Riina Paat, Margo Rüütel.

 

06.06 -12.06

 

 

 

6.06

Põhikooli matemaatikaeksam

9. kl

M. Prii

6.06

Konsultatsioonipäev üleminekueksamitele

10., 11. kl

H. Kurg,

H. Kaasik

7.06

Gümnaasiumiklasside üleminekueksamid

10., 11. kl

H. Kurg

7.06

Klassireis Kuressaarde

2. kl

K. Paasoja

7.06

Klassireis Muhusse

3. kl

M. Tamm

8.06

ÕN nr 4

õpetajad

M. Prii

9.06

Sisekaitse õppepäev Kuressaares, merepraktika. Väljasõit kell 11.30

11. kl

R. Õun

9.06

4. klassi lõpupidu Asva viikingikülas koos lapsevanematega kell 17.00 - 20.00

4. kl

S. Vaht

10.06

Noorte tänuüritus

kutsetega

M. Prii

10.06

Algklasside aastalõpuaktus kell 14.00

1.- 4. kl

K. Koppel

13.06 -19.06

 

 

 

13.06        

Projektipäev orienteerumismänguga + kooliaasta lõpuaktus üleminekuklassidele

5.- 8. ja

10.- 11. kl

K. Koppel

14.06

Põhikooli valikeksam

9. kl

komisjoni esimees

15.06

ÕN nr 5

õpetajad

M. Prii

17.06

Põhikooli lõpuaktus kell 16.00 koolimajas

8. ja 9. kl

K. Koppel,

M. Lass

18.06

Saaremaa laulupidu

koorid

A. Kann,

K. Levit

 

20.06. - 26.06

     

20.06

Parimate lõpetajate vastuvõtt Kuressaares

 

 

21.06

Gümnaasiumi lõpuaktus kell 16.00 kultuurimajas

12. klass

K. Koppel,

K. Kirs

 

 

 

 

 

 

23. - 29.05

                                              

23.05

8. kl lõputööde esitamine komisjonile

8. kl        

P. Kolk

23.05

Spordipäev 5.- 12. kl alates 4. tunnist

 

R. Paat,

M. Rüütel

24.05

Gümnaasiumi lõputööde kaitsmine

11. ja
12. kl

K. Kirs

25.05

Spordipäev 1. - 4. kl alates 2. tunnist

1. - 4. kl

R. Paat,

M. Rüütel

26.05

9. klassi viimane koolikell 5. tund

5. - 9. kl

K. Koppel

27.05

Muusikakoolis lõpueksam

8. kl

M. Nõu

27.05

Lemmikloomapäev, majja on oodata külalisi koos lemmikloomadega

1. - 6. kl

P. Kolk

27.05

Olümpiaadivõitjate pidulik vastuvõtt Kuressaares

M. Kelder,
L. Levit,
E. Kurvits,
M. Lass,
H. Kurg,
L. Laul,

27. - 28.05

10. ja 11. kl klassireis Lätti.

10. ja
11. kl

R. Paat,
L. Laul

30.05 - 05.06

 

 

 

30.05

Põhikooli lõpueksam eesti keelest

9. klass

J. Hõbenael

31.05

8. kl lõputööde kaitsmine

7. ja
8. kl

M. Prii        

31.05

5.- 9. klassi õpilased osalevad „Õpilaste vaimse tervise monitoorimine ja edendamine" uuringus

 

5. - 9. klass

 

M. Ansper

01.06

12. kl koolieksam

 

I. Maripuu

03.06

Õppekäik "Pärandkultuur metsas ja kodus" RMK Laugu metsavahimaja

1. klass

T. Kand

03.06

Muusikakooli lõpupidu

 

M. Nõu

01.-02.06

5. klassi ekskursioon Harjumaale

5. klass

K. Koppel

01.-02.06

7. kl ekskursioon Kihnu

7. kl

J. Hõbenael