Uudised

Info nr 7-19 15. oktoober www


Direktori tänu:

Kooli esindamise eest Eesti Koolispordi Liidu 6. - 9. kl. jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel noormeestele:

Gregor Andreas Amelkin, Eke Rüütel, Karl – Eerik Holm, Riko Robi Tamtik,
Kaur Kurg, Ardi Kald, Andri Truumees, Meikel Särev.

Juhendaja õpetaja Mati Rüütel.

14.-18.10

   

14. okt

Etendus "Vana lossi saladus"

 

1.- 4. klass

14. okt

Maakondlik 4. kl ettelugemisvõistlus Kuressaares

4. kl kolm õpilast

15. okt

Esmaabi koolitus õpilastele kell 11.00 -12.00

9. kl

 

II kooliastme tütarlaste vanemate kohtumine

dr. G. Kuldsaarega kell 17.30 füüsika klassis

lapsevanematele

17. okt

Loodusainete integreeritud test arvutiklassis 3. - 6. tund

 

12. kl

17. okt

Õpioskusteolümpiaad Kuressaares

6. kl võistkond

17. okt

Koolikohvik

7. klass

18. okt

Kooli sünnipäevale pühendatud 5.-12. klassi NÄITEMÄNGUPÄEV

1.tund aktus aulas, edasi algklassidel tunnid,

vanemal astmel näitemängud.

5.-12. klassi õpilased

18. okt

12. kl teatrikülastus Kuressaares, kl 12.00 väljasõit

12. klass

21.- 25. 10

VAHEAEG

 

 

Reede, 18. oktoober


9. 00 Koolipere kogunemine saalis kooli sünnipäeva meelespidamiseks (1. - 12. klass).

Pärast kogunemist

  • 1. - 4. klass jätkab tundidega (4 tundi, pärast seda sööma)

  • 5. - 12. klass alustab näitemängupäevaga, söömine pärast näidendite vaatamist (eeldatavasti 1. suur söögivahetund).
    Pärast söömist koguneme kooli saali, kus toimub päeva kokkuvõte ja autasustamine. Seejärel klassides sünnipäevatordi söömine ja näitemängupäeva tagasiside lehe täitmine.

Direktori tänu:

Kooli esindamise eest Eesti Koolispordi Liidu 6. - 9. kl. jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel noormeestele:

Gregor Andreas Amelkin, Eke Rüütel, Karl – Eerik Holm, Riko Robi Tamtik,
Kaur Kurg, Ardi Kald, Andri Truumees, Meikel Särev.

Juhendaja õpetaja Mati Rüütel.

Reede, 18. oktoober


9. 00 Koolipere kogunemine saalis kooli sünnipäeva meelespidamiseks (1. - 12. klass).

Pärast kogunemist

  • 1. - 4. klass jätkab tundidega (4 tundi, pärast seda sööma)

  • 5. - 12. klass alustab näitemängupäevaga, söömine pärast näidendite vaatamist (eeldatavasti 1. suur söögivahetund).
    Pärast söömist koguneme kooli saali, kus toimub päeva kokkuvõte ja autasustamine. Seejärel klassides sünnipäevatordi söömine ja näitemängupäeva tagasiside lehe täitmine.

14.-18.10

   

14. okt

Etendus "Vana lossi saladus"

 

1.- 4. klass

14. okt

Maakondlik 4. kl ettelugemisvõistlus Kuressaares

4. kl kolm õpilast

15. okt

Esmaabi koolitus õpilastele kell 11.00 -12.00

9. kl

 

II kooliastme tütarlaste vanemate kohtumine

dr. G. Kuldsaarega kell 17.30 füüsika klassis

lapsevanematele

17. okt

Loodusainete integreeritud test arvutiklassis 3. - 6. tund

 

12. kl

17. okt

Õpioskusteolümpiaad Kuressaares

6. kl võistkond

17. okt

Koolikohvik

7. klass

18. okt

Kooli sünnipäevale pühendatud 5.-12. klassi NÄITEMÄNGUPÄEV

1.tund aktus aulas, edasi algklassidel tunnid,

vanemal astmel näitemängud.

5.-12. klassi õpilased

18. okt

12. kl teatrikülastus Kuressaares, kl 12.00 väljasõit

12. klass

21.- 25. 10

VAHEAEG