Uudised

Info nr 9-19 04. november www


Info nr 9

 

4.-8. 11

 

 

6.11

Rahvastepalli finaal 4.- 5. klassidele Orissaares

Võistkond, nimekiri  õp. toas tahvlil

6.11

Riigikaitse õpilased Tartu Sõjakoolis

Oliver Moorsoo, Martin Rei, Irma Jäe, Emili Sepp, Alexandra Sigrit Lindberg -Tarvis

6.11

Koolivikker - kell 13.30 väljasõit, Muhus

kooli esindus
5.- 9. kl (9 õpilast)

7.11

9. klassi koolikohvik

koolipere

7.11

Põhikoolide sõpruskohtumine Kahtlas

8. - 9. kl valik õpilasi (8 õpilast)

7.11

Töötubade õhtu 1.- 4. kl

õpilased, lapsevanemad

8. 11

Õpilaste preemiareis Tallinna

Valik (18 õpilast)

8.11

8. - 12. kl õpilastel on töövarjupäev

5.-7. klass: ülesanded e-koolis neile õpilastele, kes ei osale preemiareisil

9.11

7. kl klassiüritus kell 12 käsitööklassis ja aulas

7. kl

 

 

11.- 15.11

 

 

13.11

Noorte infomess Tuleviku kompass Kuressaares, esindavad gümnasistid

8. ja 9. klass osalevad

12.11

Tartu Tähetorni korraldatud töötoad 5-7. tund

4. kl, 12. kl

12.11

TalTech Kuressaares 20 õpilast

11 kl
+ 8. -10. kl valik

14.11

10. klassi koolikohvik

koolipere

14.11

Rahvastepall 1.- 3. klass Kuressaares

 

15. 11

Külas Sass Henno "Asjad, millest täiskasvanud rääkida ei julge" 4. tund kogu koolipere, 5. tund alates 5. klassist kõik, sh lapsevanemad

4.- 6. tund

 

Info nr 9

 

 

 

11.- 15.11

 

 

13.11

Noorte infomess Tuleviku kompass Kuressaares, esindavad gümnasistid

8. ja 9. klass osalevad

12.11

Tartu Tähetorni korraldatud töötoad 5-7. tund

4. kl, 12. kl

12.11

TalTech Kuressaares 20 õpilast

11 kl
+ 8. -10. kl valik

14.11

10. klassi koolikohvik

koolipere

14.11

Rahvastepall 1.- 3. klass Kuressaares

 

15. 11

Külas Sass Henno "Asjad, millest täiskasvanud rääkida ei julge" 4. tund kogu koolipere, 5. tund alates 5. klassist kõik, sh lapsevanemad

4.- 6. tund

 

4.-8. 11

 

 

6.11

Rahvastepalli finaal 4.- 5. klassidele Orissaares

Võistkond, nimekiri  õp. toas tahvlil

6.11

Riigikaitse õpilased Tartu Sõjakoolis

Oliver Moorsoo, Martin Rei, Irma Jäe, Emili Sepp, Alexandra Sigrit Lindberg -Tarvis

6.11

Koolivikker - kell 13.30 väljasõit, Muhus

kooli esindus
5.- 9. kl (9 õpilast)

7.11

9. klassi koolikohvik

koolipere

7.11

Põhikoolide sõpruskohtumine Kahtlas

8. - 9. kl valik õpilasi (8 õpilast)

7.11

Töötubade õhtu 1.- 4. kl

õpilased, lapsevanemad

8. 11

Õpilaste preemiareis Tallinna

Valik (18 õpilast)

8.11

8. - 12. kl õpilastel on töövarjupäev

5.-7. klass: ülesanded e-koolis neile õpilastele, kes ei osale preemiareisil

9.11

7. kl klassiüritus kell 12 käsitööklassis ja aulas

7. kl