Uudised

Info nr 9-20 09. november www


Direktori kiitused:

1) Kooli eduka esindamise eest maakondlikul rahvastepalli võistlusel 4.- 5. klasside õpilastele:

II koht: Meele Kelder, Arabella Peedu, Eva Kätliin Leidas, Caroly Hints, Lisell Laul, Melissa Rei, Kätrin Kuuder, Emily Järmut;

II koht: Uku Rüütel, Oskar Joosep Metsla, Robin Kahest, Chris-Ander Pihlak, Caspar Hartõkainen, Andero Niits, Martti Suurna, Egon Kula.

Juhendajad: õpetajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel
 

Tegevused 9.11 – 20. 11

9.11

Lotte ka Klausi muusikatund saalis kell 10.30

1.- 4. kl

K. Koppel ja S. Vaht

10.11 kell 16.30-17.15

Muusikakooli õpilaskontsert

 

Martti Nõu

11.11 kell 17.00-17.45

Muusikakooli õpilaskontsert

 

Martti Nõu

12.11

Rahvastepall Kuressaares

1.-3. kl võistkond

Kuusk / Rüütel

12.11

Rahatarkuse valikkursuse videotund 9.40 füüsikaklassis

10. - 12. kl

H. Kurg

14.11

Inglise keele olümpiaad 8.-9. kl

esindus

H. Kaasik

17.11

Kostüümipäev- muinasjututegelased

koolipere

klassijuhatajad

17.11

10. kl teatrikülastus Kuressaares

10.kl

L. Laul

19.11

Tantsuteatri etendus A GOD RUN kell 10 spordihoones

õpilased

K. Koppel

19.11

6. kl õppereis Kuressaare muuseumisse

6. kl

J. Hõbenael

20.11

Piirkondlik rahvastepall 4.-5. kl Kuressaares

4. - 5. kl 16 õpilast

Kuusk / Rüütel

 

Direktori kiitused:

1) Kooli eduka esindamise eest maakondlikul rahvastepalli võistlusel 4.- 5. klasside õpilastele:

II koht: Meele Kelder, Arabella Peedu, Eva Kätliin Leidas, Caroly Hints, Lisell Laul, Melissa Rei, Kätrin Kuuder, Emily Järmut;

II koht: Uku Rüütel, Oskar Joosep Metsla, Robin Kahest, Chris-Ander Pihlak, Caspar Hartõkainen, Andero Niits, Martti Suurna, Egon Kula.

Juhendajad: õpetajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel
 

Tegevused 9.11 – 20. 11

 

9.11

Lotte ka Klausi muusikatund saalis kell 10.30

1.- 4. kl

K. Koppel ja S. Vaht

10.11 kell 16.30-17.15

Muusikakooli õpilaskontsert

 

Martti Nõu

11.11 kell 17.00-17.45

Muusikakooli õpilaskontsert

 

Martti Nõu

12.11

Rahvastepall Kuressaares

1.-3. kl võistkond

Kuusk / Rüütel

12.11

Rahatarkuse valikkursuse videotund 9.40 füüsikaklassis

10. - 12. kl

H. Kurg

14.11

Inglise keele olümpiaad 8.-9. kl

esindus

H. Kaasik

17.11

Kostüümipäev- muinasjututegelased

koolipere

klassijuhatajad

17.11

10. kl teatrikülastus Kuressaares

10.kl

L. Laul

19.11

Tantsuteatri etendus A GOD RUN kell 10 spordihoones

õpilased

K. Koppel

19.11

6. kl õppereis Kuressaare muuseumisse

6. kl

J. Hõbenael

20.11

Piirkondlik rahvastepall 4.-5. kl Kuressaares

4. - 5. kl 16 õpilast

Kuusk / Rüütel